Великдень!

Великдень!

У Луцьку вже святять паски

У Луцькому Свято-Троїцькому соборі почалося святкове освячення великодних страв. Першими прийшли їх посвятити ті, кому у силу певних обставин або слабкого здоров’я важко буде це зробити вночі. Серед них – старенькі та матері з маленькими дітьми. Принесли у кошичках паски, крашанки, ковбаску, сало, масло, сіль.

Декан Свято-Троїцького кафедрального собору міста Луцька протоієрей Микола Нецкар, звертаючись до прихожан, нагадав, що освячене можна буде споживати тільки після нічної недільної літургії.

– Сьогоднішнє освячення – це вимушена практика, та ми розуміємо, що не всім під силу витримати нічне богослужіння, –  мовив він. – До того ж посвятити паски захочуть тисячі прихожан, що буде дуже непросто для священників навіть фізично.

Після служби на освячення отець Миколай окропив свяченою водою страви, які лучани принесли у своїх кошиках, привітав усіх з наступаючим Великоднем та побажав міцного здоров’я і сил. Також повідомив, що Свято-Троїцький собор збирає пасочки і крашанки для українських армійців та жителів Сходу. Усі, хто спроможний поділитися ними зі українськими бійцями та потребуючими християнами східних областей, можуть дати їх під час освячення, або ж принести до храму у ці пасхальні дні.

Сергій ЦЮРИЦЬ.

Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (64) - 15.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (191) - 46.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (107) - 26%