Правда одним реченням 20.04.2017

Правда одним реченням 20.04.2017

...Через похолодання Ковельський міський голова Олег Кіндер підписав розпорядження про відновлення опалювального сезону з 14 квітня ц. р.; аналогічні рішення ухвалені очільниками Володимира-Волинського Петром Саганюком і м. Нововолинська Віктором Сапожніковим.
... «Друзі на війні» – таку назву має волонтерська виставка, яка експонувалася в м. Ковелі та була присвячена котам і собакам, які живуть із бійцями на лінії фронту.
... В процесі реконструкції пам’ятника «Скорботної матері» та воїнам-афганцям у м. Любешові і спорудження  знаку героям Небесної сотні та героям АТО вирішили доповнити попередній проект елементом пошанування героїв УПА.
...Ініціативна група після звіту про діяльність Громадської ради при Рожищенській райдержадміністрації вирішила оновити її кадровий склад.
...У США понеділок після Пасхи – звичайний робочий день, зате день народження кожного чинного Президента – вихідний.
.... Знімальна група програми «Секретні матеріали» з телеканалу «1+1» працювала в Княжому місті, досліджуючи тему контрабанди та незаконної торгівлі не розмитненими товарами.
...Усупереч прогнозам до початку травня відбудувати зруйнований вибухом двоповерховий будинок  на нововолинському бульварі Шевченка, 35 не встигнуть.
...6 делегатів від облорганізації НСЖУ 20 квітня в Києві візьмуть участь у з’їзді найбільшої творчої спілки України.

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (64) - 15.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (187) - 46.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (105) - 26.1%