Халтура довго не тримається!

Халтура довго не тримається!

Почали ремонтувати дороги й на Сході області. Але не скрізь…


Міждержавна траса сполученням Київ-Ковель-Ягодин на відрізку від столиці до нашого міста залізничників перебуває чи не в ідеальному стані. На території всіх чотирьох областей – Київської, Житомирської, Рівненської і Волинської –  фактично відсутні вибоїни та намальована дорожня розмітка.

Щоправда, дещо стерлися білі лінії на ділянці автомагістралі, що пролягає через Маневицький р-н, тож дорожники саме в цей час узялися її «підрихтовувати», виставивши техніку та людей, щоправда, з порушеннями Правил дорожнього руху і з реальною загрозою виникнення автокатастрофи.

Повним ходом кипить ліквідація ямковості і біля смт Колки, де доводиться повністю знімати старий і нерівний асфальт на всій ширині шосе сполученням Маневичі-Луцьк і вкладати натомість нове покриття.

А от у Ківерцівському р-ні – і кіт не валявся. Що не село – то суцільна болячка: як не яма, так вибитий колесами вантажівок горбок.

Якщо ремонтно-відновлювальні роботи триватимуть подібними темпами, то з ямами доведеться боротися до нових морозів. А там шляхи вкриє сніг, а коли він зійде наступної весни, то разом із поспішним ремонтом. І – все по новому… Бо, як свідчить навіть поверхневий огляд вибоїн, відстав не колись добротно вкладений асфальт, а той шар, який створювали зовсім недавно. А халтура довго не тримається!

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: ями в с. Озеро Ківерцівського р-ну.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (65) - 15.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (193) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (110) - 26.1%