Бронзовий фініш

Бронзовий фініш

Навіть поступившись у заключному матчі Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд у Суперлізі, наша команда виграла третє місце і вперше в своїй історії завоювала медалі! Це – неодмінний тріумф підопічних Богуслава Галицького та його тренерського штабу, адже напередодні змагань клуб зіткнувся з великими фінансовими проблемами...

У 22 турі спочатку в м. Южному помірялися силами тернопільська «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» та вінницький «Білозгар-Медуніверситет». Гра завершилася з рахунком 2:3 (23:25 25:23, 22:25 25:22, 17:19), і це відкинуло західноукраїнських волейболісток від комплекту нагород.

 «Галичанка», яка мала тільки одну перемогу, в разі звитяги з будь-яким рахунком забезпечувала собі срібні нагороди, в разі поразки – залишалася взагалі без медалей. «Білозгар», обігравши напередодні «Волинь», вже практично забезпечив собі місце на п’єдесталі – у вінничанок були рівні показники перемог та очок, але краще співвідношення партій. Щоб убезпечити себе від випадковостей – у вигляді ймовірного виграшу луцькою командою однієї партії у «Хіміка» – треба було виграти у «Галичанки» принаймні одну партію. І тоді «бронза» в кишені. В разі перемоги  вінницька отримувала «срібло». Ось такий розклад.

«На очах волейболісток обох команд сльози, звісно, з різних причин: у вінничанок – від радості, у тернопільчанок – від програшу. «Галичанка» сьомий рік поспіль без медалей. «Білозгар» – вперше на п’єдесталі.  Задоволена була і «Волинь», яка, програвши напередодні вінницькій команді, практично підписали собі смертний вирок», – передає емоції прес-служба Федерації волейболу України.

І ось заключний поєдинок. Дива не сталося:

«Волинь-Університет-ОДЮСШ» – «Хімік» - 0:3 (14:25, 15:25, 16:25)

Наші дівчата не змогли  дати бій «Хіміку» і залишилася з «бронзою», якій, звісно, дуже раді. Відзначимо лише два факти: 41-у поспіль перемогу в чемпіонаті южненської команди, що стало новим клубним рекордом, та повернення на майданчик після тривалої перерви, пов’язаної з травмою, лідера луцької команди Любові Ужви.

Роман УСТИМЧУК.

На фото прес-служби ФВУ: епізод гри лучанок із «Хіміком».

.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%