Перемога ківерцівських легкоатлетів

Перемога ківерцівських легкоатлетів У Луцьку відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед ДЮСШ.

Про це повідомляє Ківерцівська райдержадміністрація.

Метою чемпіонату було виявлення та відбір кращих спортсменів до складу збірної команди Волині для участі в чемпіонаті України в місті Кропивницький.  В змаганнях взяли участь 16 команд та понад 300 учасників зі всієї Волині.

Район представляли вихованці Ківерцівської ДЮСШ. Переможцями змагань стали Мирослава Панасюк  на дистанції 800м  з результатом 2,22 с. та Ірина Чиж на дистанції 3000 м з результатом 11,42 с. посіли І місця.  Іванна  Королюк на дистанції 3000 м з результатом 11.56 с. виборола ІІ місце.  Дмитро Мельник  на дистанції 3000 м з результатом 11.10.5 с.,  Артем Ховайло  у стрибках в довжину  (5.44 м), Марія Чепура  на дистанції 400 м  (1.07.5 с.) вибороли  ІІІ місця.

Збірна команда ДЮСШ в загальнокомандному заліку виборола 3 місце.

Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі з легкої атлетики Олександр та Андрій Данилюки, Олександр Левчук та Оксана Огоновська.