У Колодяжному реконструюють школу

У Колодяжному реконструюють школу

Нещодавно голова райдержадміністрації Віктор Козак побував з робочою поїздкою в Колодяжненській сільській раді, де спільно з представниками місцевого самоврядування, директором школи обговорили можливість добудови ЗОШ І-ІІІ ст. с. Колодяжного.

Про це повідомляє Ковельська райдержадміністрація.

Зараз у Колодяжненській загальноосвітній школі навчається більше ста учнів. І вони, на жаль, не мають належного місця для проведення ні спортивних заходів, ні уроків фізкультури, ні урочистих подій. За спортзал та актову залу їм зараз служить фойє школи. 

Тому районною владою була зосереджена увага на зверненні депутата районної ради Володимира Хоміка з приводу добудови ЗОШ І-ІІІ ст. с. Колодяжного, щоб подарувати учням нові приміщення, облаштовані за сучасними стандартами. Спортзал матиме нові роздягальні, душові та спеціальний інвентар. 

На замовлення відділу освіти Ковельської райдержадміністрації підприємством «Ковелькомунпроект» розроблена проектно-кошторисна документація

«Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.  по вул. Шкільна в с. Колодяжне». 

Запроектована будівля в конструктивному відношенні являє собою двоповерхову цегляну споруду із залізобетонним перекриттям та дерев’яними елементами покриття, розміри будівлі в осях 17,55 х 32,84 м. У вищезгаданій проектній будівлі передбачається спортивний зал, шість навчальних класів та допоміжні приміщення, загальною площею 839,60 кв. м. Орієнтовна вартість будівництва складає понад 10 млн. грн. 

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (248) - 44.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (173) - 30.9%