Чи є нові втрати в АТО?

Чи є нові втрати в АТО? Нема офіційних підтверджень загибелі в зоні проведення Антитерористичної операції інформації 3 волинян.


29 квітня Інтернет-портал «Район. Луцьк» ошелешив волинян сенсаційною новиною. Пославшись на «власні джерела», повідомив:

«У зоні АТО загинуло 7 українських військових. Печальний «волинський рахунок» збільшився на трьох захисників. На жаль, загиблі є із Ківерців, Турійська і Луцька. Подробиці невідомі».

Водночас так і не вдається знайти підтвердження цього повідомлення. Офіційні прес-служби відповідних органів міського та районного рівнів, а також обласні з цього приводу нічого не пишуть.

Якщо припустити, що справді полягло 3 волинян, то цілком імовірно, що вони служили в 14 ОМБР. Але й тут нічого не кажуть про можливі втрати. Натомість прес-служба бригади розповіла лише про «Єдиний стрілецький день» – навчання, організовані облвійськкоматом на одному з полігонів:

«Проводилися навчання на одному з військових полігонів регіону. Участь в заході взяли представники організаційного ядра загонів оборони кількох районів Волині. Учасники навчань вдосконалювали навички стрільби з пістолета Макарова та автомата Калашникова. Також були проведені заняття з інженерно-саперної, медичної та спеціальної підготовки.
Активну участь у проведенні занять в ролі інструкторів взяли представники громадської організації «Буг», які мають чималий бойовий досвід в районі проведення Антитерористичної операції. Не секрет, що з часом найкращі військові вміння та навички забуваються. Саме такі заходи дають реальну змогу не лише їх відновити, а й навчитися новому у військовій справі».

Висновок: або всі прес-служби працюють украй незадовільно, або інформація про загибель 3 військовослужбовців із Волині не відповідає дійсності.

Світлана КОМА.

На фото прес-служби 14 ОМБР: навчання на полігоні.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%