Ставка на КРІs

Ставка на КРІs

Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко: в облдержадміністраціях необхідно запровадити систему ключових показників ефективності, а діяльність ключових керівників – оцифрувати.


В обласних державних адміністраціях маємо запровадити систему оцінювання ключових показників ефективності роботи (КРІs). Зробити це – на рівні керівників, відповідальних за окремий напрям розвитку регіону.Про це наголосив 28 квітня ц. р. Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час колегії у Рівненській облдержадміністрації, звертаючись до всіх очільників органів виконавчої влади обласного рівня.

Це  рішення буде внесене  до протоколу засідання колегії для впровадження. За його словами, ідеться, насамперед, про прив’язку  до планування роботи та оцінювання виконання завдань.«Впровадження системи оцінювання КРІs дозволяє перейти від процесуального менеджменту до проектного, орієнтованого на результат.

«Результат роботи кожного керівника має бути пов’язаний із тим чи іншим показником напрямку соціально-економічного розвитку (інвестиційна привабливість регіону, рівень промисловості, темпи будівництва, фінансова спроможність тощо). Відтак, ефективність роботи керівника вимірюється динамкою цих показників й чітко оцифровується. Таку систему ми вже запровадили в Мінрегіоні», – цитує Геннадія Зубка прес-служба Віце-прем’єр-міністра України.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото прес-служба Віце-прем’єр-міністра України: Геннадій Зубко проводить нараду в сусідньому Рівному, де голова облдержадміністрації – також у списку аутсайдерів.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%