А Деда бігав за однолітків...

А Деда бігав за однолітків...

Молодь програє, а в старших – шанс на порятунок після поразки «Карпат».


Змагання молодіжних складів «Волині» і «Дніпра» виявилися «розвідкою боєм» перед протистоянням основи. Але наших хлопці побили на їхньому ж полі, і навіть перспективний Ярослав Деда, який провів на полі весь матч, не допоміг.

На стадіоні «Підшипник» арбітр Олександр Головков зафіксував рахунок 4:0 на користь гостей. Початок розгрому було зроблено на 59 хв., коли забив дніпрянин Олег Кожушко. Потім у ворота Андрія Марчука цей же ж футболіст забив вдруге (67 хв.).

Наставник лучан Володимир Фігель терміново провів дві заміни, але навіть свіжі Сергій Трикош і Дмитро Біліч нічого не вдіяли: на 78 хв. відзначився Олександр Бєляєв, а на останній хвилині – Каміль Хучбаров.

Отже, переконлива перемога молодого «Дніпра» перед матчем основних складі, який розпочинається 30 квітня о 14.00 на луцькому «Авангарді».

Лучанам і команді Дмитра Михайленка у звітному турі несподівано допомогла «Зірка» з Кропивницького,я кА вдома з рахунком 3:2 виграла в «Карпат» і залишила обом суперникам шанс на виживання в «Лізі Парі-Матч».

Роман УСТИМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%