На байкерів «наїхали». В Луцьку, а не в Берліні...

На байкерів «наїхали». В Луцьку, а не в Берліні... Нетверезий водій легкового автомобіля «Nissan» буквально на Замковій площі наїхав на байкера, а польська влада заявляє, що пропустить путінських «Нічних вовків» у Берлін на 9 травня.


29 квітня в Луцьку зібралися мотоциклісти, щоб  презентувати волинський байкарський клуб «WINDS MC». В гості до них приїхали патріотично налаштовані шанувальники «сталевих коней» із Білорусі та Польщі. Після групування на Театральному майдані вирішили на Замкову площу, де й сталася ДТП: За інформацією Патрульної поліції м. Луцька, водій легковика наїхав на одного з мотоциклістів: перебував у стані алкогольного сп’яніння, 1,78 проміле алкоголю.

Врахувавши неадекватність багатьох волинських водіїв, надалі колону мотоциклістів у бік Рвіного супроводжували вже дві поліцейські машини: одна їхала попереду, друга прикривала тил ззаду...

А тим часом путінські «Нічні вовки» знову їдуть із Москви на Берлін через Білорусь. МЗС Польщі вже повідомило, що не має законних підстав відмовити їм у перетині кордону. Добре, що ця вся агресивна публіка пересуватиметься поза межами нашої Волині, інакше могли б виникнути ексцеси, потужніші за наїзд на мотоцикліста біля Замку Любарта.

Автор цих рядків на власні очі бачив, як російська орда на мотоциклах поводиться 9 травня біля Бранденбурзьких воріт у столиці ФРН. В основному, публіка нетвереза. Мотоцикли прикрашені георгіївськими стрічками і прапорами СССР. На головах у багатьох – берети десантників... Словом, наволоч.

Володимир ДАНИЛЮК.

На фото Патрульної поліції м. Луцька: тут і наїхав нетверезий водій легковика на мотоцикліста...

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 30.9%