Врятувати життя

Врятувати життя

29 квітня сотні лучан прийшли у парк культури і відпочинку імені Лесі Українки, аби взяти участь у благодійній акції «Без рожевих окулярів» в спортивному форматі. 

Про це повідомляє Луцька міська рада.

 Метою заходу є боротьба з канцерофобію в українському суспільстві та інформаційна кампанія щодо підтримки людей, які прагнуть спільно подолати хворобу.

Кошти зібрані під час цього проекту, будуть використані на придбання апарату БІО-1, для Волинського обласного онкологічного диспансеру та на закупівлю препарату Герцептин для хворої лучанки Вікторії Романюк.

Долучився до благодійної акції й заступник міського голови Костянтин Петрочук. Перед початком заходу він зазначив: «Мені приємно, що сьогодні стільки багато людей долучилися до цієї благодійної акції, прийшли підтримати онкохворих. Тішусь з того, що до нас приєдналися друзі зі Львова, Рівного та Харкова. Це добре, що у нас проходять такі заходи, ми усі разом демонструємо не байдужість до проблем інших людей».

Для учасників цього проекту було підготовлено цікаву програму у спортивному форматі. Так, усі присутні розпочали захід з пробіжки центральною алеєю парку. Потому фітнес-тренер Вікторія Самчук провела ранкову шімнастику, під час якої учасники мали можливість гарно розімятися.  Крім того, у програмі заходу були показові виступи талановитих дітей та молоді, конкурс малюнку на асфальті «Спорт – це здоров’я», переможці якого отримали квитки на відвідування Луцького зоопарку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 10%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (18) - 60%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 16.7%
Мене це не стосується. (2) - 6.7%