Врятувати життя

Врятувати життя

29 квітня сотні лучан прийшли у парк культури і відпочинку імені Лесі Українки, аби взяти участь у благодійній акції «Без рожевих окулярів» в спортивному форматі. 

Про це повідомляє Луцька міська рада.

 Метою заходу є боротьба з канцерофобію в українському суспільстві та інформаційна кампанія щодо підтримки людей, які прагнуть спільно подолати хворобу.

Кошти зібрані під час цього проекту, будуть використані на придбання апарату БІО-1, для Волинського обласного онкологічного диспансеру та на закупівлю препарату Герцептин для хворої лучанки Вікторії Романюк.

Долучився до благодійної акції й заступник міського голови Костянтин Петрочук. Перед початком заходу він зазначив: «Мені приємно, що сьогодні стільки багато людей долучилися до цієї благодійної акції, прийшли підтримати онкохворих. Тішусь з того, що до нас приєдналися друзі зі Львова, Рівного та Харкова. Це добре, що у нас проходять такі заходи, ми усі разом демонструємо не байдужість до проблем інших людей».

Для учасників цього проекту було підготовлено цікаву програму у спортивному форматі. Так, усі присутні розпочали захід з пробіжки центральною алеєю парку. Потому фітнес-тренер Вікторія Самчук провела ранкову шімнастику, під час якої учасники мали можливість гарно розімятися.  Крім того, у програмі заходу були показові виступи талановитих дітей та молоді, конкурс малюнку на асфальті «Спорт – це здоров’я», переможці якого отримали квитки на відвідування Луцького зоопарку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%