Клятий пенальті

Клятий пенальті

Після поразки від «Дніпра» луцька команда гарантовано відправляється в Першу лігу... Так команда стала заручницею фінансово-організаційних проблем таємничих, але всім відомих «інвесторів клубу».


Чемпіонат України. Ліга «Парі-Матч». 27 тур: «Волинь» – «Дніпро» – 0:1 (арбітр: Костянтин Труханов, Харків; «Волинь»: Неділько, Романюк (Никитюк, 79), Логінов, Горопевшек, Тетеренко, Шаповал, Герасимюк, Мемешев, Задерецький (Чепелюк, 45+2), Діденко (Никитюк Р., 46), Петров; «Дніпро»: Лунін, Ніколає, Адамюк, Польовий, Вакулко, Довбик (Баланюк, 73), Когут (Чеберко, 59), Нагієв, Сваток, Лопирьонок, Луньов (Костишин, 90); гол: Чеберко, 90 хв., з пенальті; попередження: Горопевшек, 11, Мемешев, 54, Тетеренко, 83, Шаповал, 90  – Польовий, 32, Когут, 42, Адамюк, 67).

Костянтин Труханов 30 квітня таки дочекався свого шансу. Нехай на останніх секундах матчу, але дочекався... Призначивши пенальті в ворота господарів, які впродовж усього матчу як мінімум на рівних протистояли суперникові (а Редван Мемешев у першому таймі після помилки голкіпера ледь у підкаті не спрямував шкіряну кулю в ворота, а на 87 хв. не скористався масованою атакою одноклубників!), він фактично поховав луцьку «Волинь» у цьому чемпіонаті. Суддя покарав господарів одинадцятиметровим, побачивши порушення правил із боку Міхи Горопевшека на лінії карного майданчика у боротьбі з Максимом Луньовим. Удар Євгена Чеберка виявився невідпорним...

З двох команд, якими «опікується» Ігор Коломойський, в елітному дивізіоні наступного сезону може залишитися лише одна – «Дніпро» під проводом Дмитра Михайленка. Та й то за умови, що загальмують «Карпати». А хлопців Віталія Кварцяного, який прийшов на цю гру у строгому чорному пальто, уже ніщо не врятує. Хіба що якийсь колектив із Першої ліги відмовиться підвищуватися в класі, як це вже було в вітчизняному футболі, і залишать невдахою.

Що ж, за все доводиться розплачуватися... Бо як грати, коли лава для запасних фактично порожня, а на полі – одні лиш піонера та один-єдиний досвідчений Олег Герасимюк?

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: гра на полі була рівною, але результат – на табло.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%