Міжнародний фарватер журналістики

Міжнародний фарватер журналістики

5 травня в м. Мюнстер Землі Північний Рейн-Вестфалія (ФРН) відбулася звітно-виборна конференція найбільшої європейської асоціації недержавних ЗМІ «Youht 4 Мedia», де делегати з майже 40 країні Європи, Азії та Африки обрали керівництво організації та окреслили плани на найближчих 2 роки. Україну на форумі вільних мас-медіа представляв голова правління ГО «Форум українських журналістів», секретар облорганізації Національної спілки журналістів України, головний редактор «Волинської газети» Володимир Данилюк.


Після звіту про пророблену роботу делегати обрали новий склад правління в кількості 5 осіб. Головою організації знову став Іоахім Мусхольт (ФРН).

Окреслено плани на найближчу перспективу. Зокрема, німецькі, українські, вірменські та грузинські організації спільно проведуть в Україні та Вірменії цикл тренінгів та конференцій, перший із яких на початку липня відбудеться в Одесі під назвою «Зміна переспектив медіа-освіти та політичний діалог» («Change of Perspectives Media Education and Political Dialog») у контексті розгляду причин виникнення та адекватного висвітленні в ЗМІ міждержавних і регіональних конфліктів в Грузії (Абхазія, Південна Осетія), Вірменії (Нагірний Карабах) і Україні (Крим, Донбас).

Приємною для українських медійників новиною стало й прийняття в «Youht 4 Мedia» Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який очолює професор Володимир Різун.

Світлана КОМА.

На фото автора: делегати конференції в м. Мюнстер.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (65) - 15.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (194) - 45.5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (113) - 26.5%