Кривавий фінал Євробачення...

Кривавий фінал Євробачення...

Доки в Києві святкували завершення Євробачення, російсько-терористичні війська обстріляли багатостраждальну Авдіївку. 4 мирних мешканці загинули, 1 – важко поранений. Через це Президент України Петро Порошенко скасував заплановані відвідини концерту. А на Донеччині оголошено День жалоби...


«Голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський прийняв рішення про скасування відзначення Дня Європи, яке мало відбутись 14 травня у місті Покровську, у зв’язку із загибеллю мирних мешканців міста Авдіївки», – пізно ввечері 13 травня повідомив департамент інформаційної та внутрішньоїполітики Донецької облдержадміністрації. 

Очільник області висловив щирі співчуття рідним та близьким загиблих.

А журналіст Юрій Бутусов висловив спільну оцінку подій, що відбуваються:

«Тут свято. А там війна. Родина зібралася на вечерю, дивилися телевізор, очікували на телетрансляцію... Росія «відзначсила» фінал Євробачення по-своєму. Вбивством. Це не можна залишити без уваги. Нехай уся Європа дізнається про цю трагедію, як Путін вирішив спотворити європейське свято. Нехай усі задумаються, що України сьогодні не лише столиця європейської поп-музики, але і єдина в Європі лінія фронту, єдине місце, де за європейські цінності воюють та помирають...».

Роман УСТИМЧУК.

Фото прес-служби Донецької облдержадміністрації.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (64) - 15.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (188) - 46.5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (105) - 26%