Переможці

Переможці

Шацькі школярі намалювали, як вони бачать безпечну працю у лісі

Автори кращих малюнків отримали чималі грошові винагороди та грамоти від лісівників ДП «Шацьке УДЛГ», повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ. Зокрема переможець – а це учениця Шацької ЗОШ І-ІІІ ступенів Софія Гінайло нагороджена призом у розмірі 500 гривень. Ірина Дунець та Іванна Шумук, учениці тієї ж школи – по 300 та 200 гривень відповідно до зайнятого місця.

Такі підсумку конкурсу малюнка «Охорона праці та безпека виконання робіт у лісовому господарстві очима дітей» серед учнів загальноосвітніх шкіл Шацького району.

Варто заначити, що конкурс у Шацькому районі було оголошено з нагоди Дня охорони праці, що відзначається щорічно 28 квітня згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006, наказом директора ДП «Шацьке УДЛГ» №53/1 від 25.04.2017 р.

На розгляд журі, до складу якого увійшли директор, голова профспілкового комітету, інженери підприємства було представлено 19 робіт. До честі учасників, рівень виконання малюнків досить високий. Очевидною є креативність у підходах до питань з охорони праці, сучасний погляд  на виробничі небезпеки та ризики.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (64) - 15.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (188) - 46.5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (105) - 26%