Тиждень охорони праці

Тиждень охорони праці

Безпека та гігієна праці – архіважливі для працівників лісогалузі

Активно відзначили Тиждень та День охорони праці  працівники ДП «Поліське ЛГ».

– Вони проводилися відповідно до Указу Президента України (№ 685/2006від 18.08.2006 р.)та наказу Державного агентства лісових ресурсів України (№ 135 від 14.04.2017 р. «Про проведення Дня охорони праці»), – розповідає директор Андрій Яцина. – Ми створили оргкомітет, затвердили заходиз нагоди Всесвітнього дня охорони праці. Цьогоріч він проходив під девізом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Працівники державного лісопідприємстві упорядкували наочну документацію, стенди, плакати, куточки охорони праці,поновивши застарілий та доповнивши наявний матеріал актуальними новинками. Комісія з охорони праці, спільно з профспілковим комітетом лісгоспу, провела виїзні перевірки всіх структурних підрозділів підприємства. Попри аналізу, рекомендацій, бесід, члени комісії також провели конкурс на найкращий колектив, виробничу дільницю і працівника, що дотримуються усіх нормативно-правових актів і вимог з охорони праці. Переможцями стали колектив Чорторийського лісництва (лісничий Валерій Оксенюк) та майстер лісу цього ж лісництва Дмитро Захарчук. До речі, Дмитро Петрович – найстаршіший майстер лісу в Україні, йому 77 років. Розважливий і досвідчений ветеран знає, наскільки важлива безпека праці у лісовій галузі, цим досвідом ділиться з молодшими колегами.

Великий інтерес викликала зустріч із лікарем-терапевтом Маневицької ЦРЛ Т. О. Шевчук та лікарем-бактеріологом Маневицької СЕС Л. В. Заріповою. Медичні працівники розповіли про важливість дотримання вимог особистої гігієни та запобігання професійним захворюванням. Зокрема, йшлося про заходи щодо профілактики кліщового вірусного енцефаліту та створення непридатних умов для розвитку переносників збудників трансмісивних інфекцій. Лекція професійних медиків переросла у зацікавлений діалог сторін. Працівники лісгоспу змогли не тільки почути відповіді на запитання, але й проконсультуватися щодо особистого здоров’я.

А підсумком цих заходів стало урочисте засідання. Голова профспілки підприємства Л. І. Богайчук, ділячись робочими враженнями, закликала колег дбати про охорону праці та безпеку на виробництві не тільки під час Днів та Тижнів, а впродовж цілого року і всього життя. Адже головна цінність державного лісогосподарства – це люди, їх здоров’я і добробут. Це вартує того, аби всі працівники більш сумлінно відносились до питань охорони праці, дотримувалися суворішого контролю за виконанням вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

Олександ БОРОВИЦЬКИЙ,

головний спеціаліст Волинського ОУЛМГ

На фото Сергія Цюриця: Дмитро Захарчук. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (64) - 15.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (188) - 46.5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (105) - 26%