«Вишивана моя Україна» на Волині

«Вишивана моя Україна» на Волині

У територіальних органах Державної казначейської служби України триває всеукраїнська акція «Вишивана моя Україна» і сьогодні продовжує свою унікальну подорож по волинській землі.

Розпочалася дана акція торік у серпні, напередодні Дня незалежності і приурочена до 25-річчя Незалежності України, ініційована Головою Державної казначейської служби України Тетяною Слюз. Її ідея полягала в тому, що працівники територіальних органів Державної казначейської служби України своїми руками вишиють карту нашої Батьківщини притаманними для кожного регіону орнаментами. 

Про це інформує Горохівська райдержадміністрація.

Протягом 2016 року полотно передавалось з регіону до регіону, вишивка доповнювалась новими візерунками. Ця карта розпочала свій шлях з Луганської та Донецької областей. Після свята Покрови і Дня захисника України карта-вишиванка знову вирушила у велику мандрівку країною – з рук у руки, від казначейства до казначейства.

Казначейські герої – воїни АТО з Головою Казначейства несли її на Говерлу.  30 березня 2017 року під час урочистих проводів вітчизняних дослідників на цілорічну наукову вахту до Антарктики передана команді зимівників. Після перебування на станції «Академік Вернадський» вона повернулася на Україну і продовжила свою мандрівку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (209) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%