Діти під прицілом...

Діти під прицілом...

В ніч на 30 травня ц. р. бойовики з терористичної «ДНР» обстріляли територію дитячого табору у с. Зелений Гай Волноваського р-ну Донецької обл. Лише за випадковим збігом обставин ніхто не постраждав. Ні з місцевих мешканців, ні з числа гостей із Волині…


Чому гостей із Волині? Бо саме в мальовничому куточку Анадольського лісу й розташовується с. Зелений Гай, неподалік якого – дитячий табір відпочинку «Уголек», де в травні минулого року розташувалася команда ФК «Абориген» (Луцьк) із супроводжуючими особами, які прибули на тоді ще 2 турнір на честь полеглих 22 травня 2014 р. під м. Волноваха 18 бійців Володимир-Волинської ОМБр. «Угольок» тоді буквально заворожив привітністю персоналу та охайним зовнішнім та внутрішнім виглядом, де навіть у скульптур піонерів були синьо-жовті галстуки…

І ось бойовики принесли біду… Табір, який знаходиться за 20 км від лінії фронту, обстріляли з крупнокаліберної далекобійної артилерії. Під час обстрілу на території табору були лише охоронці. Жертв та постраждалих, на щастя, немає. В результаті обстрілу пошкоджено 6 вікон, а також зафіксували незначні руйнування корпусів. Місцева поліція порушила кримінальне провадженням за статтею про теракт.

Перший заїд дітей був запланований на червень 2017 р., але його вже скасували.

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулєба в ефірі «Телеканалу 112» деталізував:

«Заїзд дітей у табір скасовано. Про це повідомив заступник голови Донецької облдержадміністрації. Зараз шукають інші табори, де можна розмістити дітей».

На думку посадовця, бойовики спеціально обстрілюють подібні об’єкти, що посіяти паніку на українській території Донбасу.

Наш кор.

На фото прес-служби ГУ Нацполіції у Донецькій області»: один із корпусів табору після обстрілу.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%