Школи: від першої до «президентської»

Школи: від першої  до «президентської»


 
26 травня по всій області дружно лунала мелодія шкільних дзвоників, які для цьогорічних випускників були останніми…  А ще однією особливістю «Останнього дзвоника» стало не лише виконання Державного Гімну, але й хвилина мовчання на честь полеглих у боях за свободу і незалежність України.

Найповажніша за віком в усій області – Луцька спеціалізована школа №1 із поглибленим вивченням іноземних мов –  відзначила свято «Останнього дзвоника» по-особливому урочисто та масово. Адже згуртований та дружний колектив під керівництвом директора Тетяни Копчак звик бути одним із лідерів навчально-виховного процесу в усій області та сповнений рішучості розвивати успіх. Тож недарма привітати учнів, учителів і батьків від імені Луцької міської ради прийшли начальник служби у справах дітей Федір Шульган та методист управління освіти Луцької міської ради Оксана Сукнова, а також ректор СНУ ім. Лесі Українки професор Ігор Коцан.
Федір Шульган зачитав вітання від імені в. о. Луцького міського голови Ігоря Поліщука.
А Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк свято «Останнього дзвоника» зустрів разом із колективом та вихованцями  загальноосвітньої школи №2, яку очолює  Валерій Мосіюк. На подвір’я навчального закладу, розташованого по вул. Котляревського, 2, цього чудового травневого ранку прийшло дуже багато людей. Це й не дивно – комусь тільки закінчувати перший клас, а головним героям дійства – випускникам – час дорослішати. Всього стежку в самостійне життя тут торуватимуть 48 випускників.
По-особливому 26 травня пройшло  і в с. П’ятидні Володимир-Волинського р-ну, де буквально за день до цього побував Президент України. Офіційно сільська школа називається так: «Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. П’ятидні Устилузької міської ради Волинської області». Її очолює Надія Зволянська. Світоч науки в П’ятиднях хоч і невеликий, але з-поміж 90 учнів виховав чимало талантів і працьовитих людей. Тож на шкільному подвір’ї паралельно зі щирими словами лилися радісні мелодії в юних та сльози радості на очах у їхніх батьків.
Ось так 26 травня і стало чи не найголовнішим святом Волині. Бо на «Останньому дзвонику» побували сотні тисяч людей. Більше, ніж на будь-якій іншій події. 

Ольга КОНОНЧУК,
Світлана КОМА.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%