Із Городища – в Нідерланди!

Із Городища – в Нідерланди!


У Луцьку свої творіння представляли діти з Володимир-Волинського, Луцького, Камінь-Каширського, Ківерцівського, Маневицького та інші районів області, а також м. Нововолинська, Палацу учнівської молоді та Волинського екологічно-натуралістичного центру. Та найбільшого успіху досягло невелике Городище, що на Ківерцівщині…

Окрім виставки, учні з різних районів під керівництвом наставників взяли участь в творчому конкурсі малюнка «Веселкове дитинство». 
Директор Волинського екологічно-натуралістичного центру Валентина Остапчук розповіла про виставку: 
«Її ідея полягає в тому, що ми не маємо права нищити природу. Це щорічний фестиваль, який проводить Державний центр естетичного виховання. Ми в ньому завжди беремо участь, бо це – підсумок роботи за рік. Цьогорічна виставка відрізняється від попередніх своєю спрямованістю. Ми хотіли показати основні напрямки роботи. Наприклад, екологічний, сільськогосподарський, квітковий вернісаж, зоологічна галерея, акція садівнича тощо. Екологічний центр серйозно займається роботою шкільних лісництв, агітколективів і веде ще ряд обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Ось у нас демонструється багато виробів із соломи. Сьогодні гостям міста ми представили лише зразки з кожного напрямку. Показали роботи дітей, наприклад, із шкіл с. Забороль та Рованці Луцького р-ну. Кожен виріб – це робота дітей з різних районів. Для них створено гуртки еколого-натуралістичного спрямування, яких в області налічується більше 200. 
Також в нас представлений майстер-клас по бджільництву». 
Гуртки з цієї галузі сільського господарства ведуться на базах шкіл та позашкільних закладів області. Минулого року проводився перший Всеукраїнський фестиваль молодого меду, де наша область виборола гран-прі. А хлопчик із с. Городище Ківерцівського р-ну буде представляти Волинь у Нідерландах. 
Діти з Еколого-натуралістичного центру, до речі, торік виростили квіти для Державного прапора України, який був викладений біля облдержадміністрації. Площею він сягав 100 м2 , тому творіння занесли до Книги рекордів Гіннесса.
Також лучани мали змогу помилуватися портретними малюнками, пейзажними, іконами, виробами із зернят кави, ляльками-мотанками, вишиванками тощо. А якщо щось «впало в око», то це можна було й придбати.
Гостям виставки настрій піднімали районні танцювальні та музичні колективи.

Іванна СОЛОМАНЧУК.
На фото автора: роботи волинських дітей.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (219) - 46.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (126) - 26.9%