Шахрайський «кросворд»

Шахрайський «кросворд»

Протягом тільки однієї доби до відділів та відділень ГУНП у Волинській області звернулося 7 громадян, яких шахраї ошукали на загальну суму понад 140 тис. грн. У трьох випадках особи зловмисників поліція вже встановила. Та серед підозрюваних – навіть 18-річна дівчина...

Спочатку до Любешівського відділення поліції звернувся 32-річний мешканець району про те, що на початку січня 53-річний житель селища Любешів під приводом надання водійських курсів заволодів його грошима у сумі 2,5 тис. грн. В результаті – ні водійського посвідчення, ні грошей.
Сектор комунікації ГУ нацполіції області наводить інші факти.
Так, до Турійського відділення поліції звернувся 46-річний ковельчанин і повідомив, що у квітні цього року невідома йому особа через всесвітню мережу Інтернет під приводом продажу велосипеда заволоділа грошима в сумі 9,5 тис. грн. Дільничні офіцери поліції встановили причетність до скоєння цього злочину 18-річної мешканки Ківерцівського району.
У Луцький відділ поліції також  надійшла заява від 25-річного жителя цього ж району про те, що з вересня по листопад 2016 р. 27-річний лучанин шахрайським шляхом під приводом купівлі заволодів 1 тис. кг м’яса. Сума збитку – 75 000 грн. Де взяв продавець стільки товару і чому так необачно вирішив його продати, встановить слідство.
До Ківерцівського відділу поліції звернувся 27-річний мешканець району із заявою про те, що візуально знайомий рівнянин під приводом позики заволодів його грошима у сумі 800 доларів США.
Окрім того, в Луцьку та Луцькому районі зафіксовано 2 випадки шахрайств, де невстановлені особи зателефонували потерпілим на мобільний телефон і, назвавшись працівником банку, заволоділи реквізитами карток і зняли з них 1, 9 тис. грн. та 29,906 грн. відповідно.
«За усіма фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу  України. Триває досудове розслідування», – наголошується.
Таким чином, шахрайські «кросворди» створюються в різний спосіб, але прийом один і той самий: за привабливими спокусами – обман.

Світлана КОМА.
Малюнок із журналу «Географічного товариства Ізраїлю».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%