Світлана Волинська – за «Волинську газету»

Світлана Волинська –  за «Волинську газету»

Щира вдячність працівникам Ківерцівського центру поштового зв’язку №1 Волинської дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», що завчасно зателефонували у редакцію і запросили працівників газети приїхати на День передплатника. 
Слова адресуємо начальнику поштового відділення Антоніні Киричук, її заступниці Оксані Сулімі, операторам Надії Базилюк, Ірині Козак, Валентині Цеслі, Антоніні Шевченко, Галині Міщук, листоношам Руслані Котельчук, Тетяні Луцюк, Валентині Гаврилюк, Ользі Мар’юк, Людмилі Буслюк, Наталії Староверській, Жанні Друкачук, Світлані Уриній, Світлані Нетепчук, Людмилі Захарук та Ользі Сіжук, які четвергового дня, окрім своєї роботи, були нам помічними відносно передплати. А ще більш приємно, 5 працівників пошти стали шанувальниками нашого видання. 

  Гріх було б не скористатися такою гарною нагодою, тим більше, що до Ківерець – рукою подати. Окрім нас та представника місцевої газети «Вільним шляхом» Марії Королюк, не було нікого. Деякий час мали нагоду спокійно поспілкуватися з колегою, оскільки відвідувачів не було. 

Та недаремно кажуть, що на ловця і звір біжить. Першим уважив наше видання працівник військової частини Володимир Шостак. Від 1974 року і до сьогодні він не міняв місця роботи. На одному місці і камінь мохом обростає, а чоловік добром. Разом з дружиною Валентиною виростили сина Олександра та доньку Наталію. Володимир Ілліч виявився легким на руку. Слідом за ним оформити передплату на «Волинську газету» попросила домогосподарка Марія Бутеєць. У другому півріччі читатимуть наш тижневик ківерчани Оксана Сулім, Валентин Пневський, Ірина Дмитрук та інші. На жаль, не всі жителі міста проявили інтерес до передплати. Отже читають далеко не всі.

На День передплатника на поштове відділення завітали і деякі жителі поближніх сіл, зокрема, Світлана Волинська з Гайового, яка працює на заводі «Кромберг і Шуберт».
– Як я можу не передплатити газету, яка носить таку ж назву, як і моє прізвище, –  напівжартома каже Світлана Володимирівна. – Віднині я стаю вашим постійним читачем, – додає цілком серйозно.
Така оптимістична заява радує і додає доброго настрою для творення видання, яке здобуває усе більшу популярність серед волинян.

Сергій ЦЮРИЦЬ, 
Володимир ПРИХОДЬКО. 
На фото авторів: ківерцівське відділення поштового зв’язку; Світлана Волинська біля віконечка оформлює передплату; на пошту завітав і голова райдержадміністрації Валерій Ткачук; святковий День передплатника у Ківерцях.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%