«Червона пляма»

«Червона пляма»


Може, у Маневицькій школі проблеми через те, що процес декомунізації обійшов її «десятою дорогою». Антон Бринський, чиє ім’я з гордістю носить гімназія, був офіцером Червоної армії, і за свою службу знищував не тільки нацистів, а й звичайне мирне населення. 

У грудні 2010 року між відділом освіти та науки Маневицької районної державної адміністрації і благодійним центром «Тавифа плюс» було укладено договір оренди приміщення загальноосвітньої школи № 2 – гімназії ім. А. П. Бринського у Маневичах.
Термін дії договору збіг у листопаді 2013 року. Проте орендар продовжував і далі використовувати частину будівлі без будь-яких правових підстав, не платячи орендної плати і не реагуючи на вимоги адміністрації навчального закладу щодо звільнення приміщень.
При цьому майно школи використовувалося для здійснення діяльності, жодним чином не пов’язаної з навчальним процесом, що погіршувало умови навчання дітей та могло негативно впливати на навчальний та виховний процес.
Зважаючи на те, що уповноважені органи не вживали належних заходів щодо захисту комунального майна від нецільового використання, у ситуацію втрутилася прокуратура.
У ході судового розгляду справи за позовом прокуратури відповідач повернув приміщення, вартістю майже 330 тис. грн, навчальному закладу. Тож у зв’язку з цим провадження у справі було закрито.
Майже 4 роки недоцільного використання, судова тяганина… Можливо, це все через «червону пляму»? Бо ж держава, якій віддано служив Антон Бринський, теж надто часто експлуатувала та використовувала і людей, і приміщення…

Наш кор.
Фото Романа Устимчука.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%