Хто вбив молоду українку в Польщі?

Хто вбив молоду українку в Польщі?

Жахлива новина надійшла з Люблінського воєводства Республіки Польща. Неподалік пункту пропуску «Зосін-Устилуг», у місцевому ставку знайшли вбитою 26-річну ковельчанку, маму 5-річної дитини… Хто звів зі світу молоду волинянку і коли затримають підозрюваних?


Керівник Окружної прокуратури в Замості Єжи Журкєвіч відмовився давати журналістам будь-яку інформацію з приводу трагедії.

Єдине, що сповістили:

«Минулої неділі, 18 червня, в підгрубєшовській Бродзіці знайдено останки молодої жінки, вірогідно – громадянки України. Речові докази вказують, що жінку було вбито. Слідство, яке повинне встановити причини та обставини її смерті, провадить Окружна прокуратура в Замості».

Колеги з польської газети «Kronika Tygodnia» деталізували, що бездиханне тіло українки дістали зі ставка в с. Бродзіци, неподалік дороги. Слідчі вже опитали можливих свідків трагедії з числа місцевого населення.

Встановлено, що потерпіла – Світлана Нестерук, 1990 р. н. Вона проживала в м. Ковель, а в Польщу їздила, щоб займатися дрібним ґенделем.

Можливо, він був пов’язаний із торгівлею тютюновими виробами. В усякому випадку, біля найбільших супермаркетів м. Грубєшув, на відміну від м. Люблін, Хелм чи Замость, українки десятками торгують цигарками, фактично не ховаючись ні від кого. Зазвичай, неподалік біля них знаходяться і перевізники (охоронці, власники)… Тому про долю вбитої жінки, вочевидь, краще питати в них, а не в жителів польського села, біля якого знайшли труп.

Світлана КОМА.

На фото з відкритих джерел: польська прокуратура підозрює, що загиблою може бути ця людина…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (65) - 15.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (191) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (107) - 25.9%