Генконсул у Любліні: справа на особливому контролі!

Генконсул у Любліні: справа на особливому контролі!

Як уже повідомлялося, на території Польщі в водоймі біля м. Грубєшув Люблінського воєводства 18 червня було знайдене бездиханне тіло молодої жінки зі слідами насильницької смерті. Відомо, що це – громадянка України. Найімовірніше – мешканка м. Ковель, 26-річна Світлана Нестерук.


Як просувається розслідування і що робиться, щоб розслідування кримінальної справи було ефективним, а тіло нашої співвітчизниці було якнайшвидше доставлене на Батьківщину?

Щоб з’ясувати всі обставини цієї трагедії, редакція звернулася до Генерального консула України в Любліні Василя Павлюка. Василь Михайлович оперативно відреагував на інформаційний запит «Волинської газети» і телефоном повідомив:

«На превеликий жаль, хоча й Віденська конвенція зобов’язує кожну державу невідкладно повідомляти про подібні випадки дипломатичні установи країн, громадянами яких є потерпілі чи затримані, Генконсульство України в Любліні про це довідалося від чоловіка жінки, яка зникла на Люблінщині.

Ми невідкладно звернулися в місцеву поліцію, яка підтвердила, що вони знайшли бездиханне тіло нашої співвітчизниці, але справу передано в Окружну прокуратуру Замостя. Тоді ми звернулися в цю прокуратуру з запитом. Отримали відповідь, що на подібні клопотання дадуть відповідь тільки тоді, коли отримають його в письмовій формі. Генконсульство України в Любліні 21 червня виконало й цю вимогу. Крім Замостя, ми надіслали запит ще й в воєводську прокуратуру. Я особисто тримаю цю справу на особливому контролі і запевняю, що українські дипломати зроблять усе необхідне, щоб отримати офіційну відповідь про загибель молодої громадянки України. Я особисто та наші співробітники також вживатимуть достатніх заходів для вирішення всіх інших питань, пов’язаних із цією справою».

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: Василь Павлюк на одному з масових заходів у Люблінському воєводстві РП.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (7) - 15.6%
Депутати, адже можуть його звільнити. (13) - 28.9%
Виборці, бо вони носії влади. (15) - 33.3%
Мені байдуже. (8) - 17.8%