Будуємо гарну кредитну історію разом

Будуємо гарну кредитну  історію разом


– Незважаючи на те, що багато наших співвітчизників уже мають власний досвід отримання кредитів, сьогодні вони задають безліч питань щодо  взаємовідносин із банками. Приміром, стосовно поведінки у разі відсутності можливості виконувати власні фінансові зобов’язання.
– Будь-яка людина, яка адекватно сприймає ситуацію і має хоч якісь грошові надходження, прагнутиме конструктивного діалогу з банком.  Кредитному клієнтові треба визначитися – в змозі він обслуговувати свій борг або не в змозі. Якщо це другий варіант, то потрібно домовлятися з банком про реструктуризацію. Також можливо здійснити спробу перекредитування в іншій фінансовій установі.

– Тобто закрити кредит в одному банку, узявши кредит в іншому? А це можливо?
– Так. Цей варіант не можна назвати нереальним. Як мінімум, з десяток комерційних банків сьогодні пропонують подібні програми перекредитування, і Forward Bank – серед них.

– Як конкретно це зробити?
– Треба прийти у будь-яке відділення нашого банку або у наш міні-офіс (зазвичай вони розташовуються в торгових центрах) і оформити новий кредит, спрямувавши його на погашення своєї старої позики. Причому це стосується кредитів як працюючих банків, так і тих,  що вже закрилися. Клієнти банків, які вже не працюють, погашають свої кредити через наші відділення. Причому декому ми надаємо таку послугу безкоштовно, бо так звана кредитна історія у цьому випадку має свою «вагу». Якщо  клієнт у банку, який закрився, мав гарну кредитну історію, то ми будемо перекредитовувати його на вигідніших умовах. А згодом зможемо запропонувати оформити додаткові продукти і надати лояльні тарифи.

– Це той самий випадок, коли попередня дисциплінованість клієнта має вагоме значення?
– Ми живемо в такий час, коли кредитна історія перетворюється на інструмент впливу на подальше життя клієнта. У цивілізованих країнах у разі зіпсованої кредитної історії людина стикається із вкрай негативними наслідками. Банки у нашій державі зараз теж беруть на озброєння цю практику. Саме тому власні фінансові зобов’язання треба виконувати, адже заборгованість нікуди не подінеться.

– Тобто навіть  якщо банк закрився, то сплачувати кредит потрібно?
– Безумовно. Слід розуміти, що наявна заборгованість буде стягнута або банками – партнерами ФГВФО, або колекторними організаціями. Звісно, другий варіант для клієнта є гіршим. Адже одне діло  – мати справу з банком, що налаштований на довгострокові стосунки, і зовсім інше – спілкуватися з організаціями, діяльність яких не так чітко врегульована законодавством. Взаємодіяти з банком приємніше і цивілізованіше, ніж з колекторами. Особливо, якщо йдеться про клієнтоорієнтований банк, що зацікавлений у подальшій співпраці. Саме тому ми закликаємо користуватися послугами Forward Bank. Адреси представництв ви завжди можете знайти на нашому сайті.

Дмитро Коваленко.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (219) - 46.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (126) - 26.9%