Будуємо гарну кредитну історію разом
– Незважаючи на те, що багато наших співвітчизників уже мають власний досвід отримання кредитів, сьогодні вони задають безліч питань щодо взаємовідносин із банками. Приміром, стосовно поведінки у разі відсутності можливості виконувати власні фінансові зобов’язання.
– Будь-яка людина, яка адекватно сприймає ситуацію і має хоч якісь грошові надходження, прагнутиме конструктивного діалогу з банком. Кредитному клієнтові треба визначитися – в змозі він обслуговувати свій борг або не в змозі. Якщо це другий варіант, то потрібно домовлятися з банком про реструктуризацію. Також можливо здійснити спробу перекредитування в іншій фінансовій установі.
– Тобто закрити кредит в одному банку, узявши кредит в іншому? А це можливо?
– Так. Цей варіант не можна назвати нереальним. Як мінімум, з десяток комерційних банків сьогодні пропонують подібні програми перекредитування, і Forward Bank – серед них.
– Як конкретно це зробити?
– Треба прийти у будь-яке відділення нашого банку або у наш міні-офіс (зазвичай вони розташовуються в торгових центрах) і оформити новий кредит, спрямувавши його на погашення своєї старої позики. Причому це стосується кредитів як працюючих банків, так і тих, що вже закрилися. Клієнти банків, які вже не працюють, погашають свої кредити через наші відділення. Причому декому ми надаємо таку послугу безкоштовно, бо так звана кредитна історія у цьому випадку має свою «вагу». Якщо клієнт у банку, який закрився, мав гарну кредитну історію, то ми будемо перекредитовувати його на вигідніших умовах. А згодом зможемо запропонувати оформити додаткові продукти і надати лояльні тарифи.
– Це той самий випадок, коли попередня дисциплінованість клієнта має вагоме значення?
– Ми живемо в такий час, коли кредитна історія перетворюється на інструмент впливу на подальше життя клієнта. У цивілізованих країнах у разі зіпсованої кредитної історії людина стикається із вкрай негативними наслідками. Банки у нашій державі зараз теж беруть на озброєння цю практику. Саме тому власні фінансові зобов’язання треба виконувати, адже заборгованість нікуди не подінеться.
– Тобто навіть якщо банк закрився, то сплачувати кредит потрібно?
– Безумовно. Слід розуміти, що наявна заборгованість буде стягнута або банками – партнерами ФГВФО, або колекторними організаціями. Звісно, другий варіант для клієнта є гіршим. Адже одне діло – мати справу з банком, що налаштований на довгострокові стосунки, і зовсім інше – спілкуватися з організаціями, діяльність яких не так чітко врегульована законодавством. Взаємодіяти з банком приємніше і цивілізованіше, ніж з колекторами. Особливо, якщо йдеться про клієнтоорієнтований банк, що зацікавлений у подальшій співпраці. Саме тому ми закликаємо користуватися послугами Forward Bank. Адреси представництв ви завжди можете знайти на нашому сайті.
Дмитро Коваленко.
- Коментуйте FaceBook
- Коментуйте ВКонтакте
ТОП Новини
Коли Амріддін перетвориться на Ігоря? Приймальня Міністра Двійка в квадраті Кіно під відкритим небом Зробимо Луцьк чистим – разом! «Феофанія» – не для Насті… Правові акценти У Кабміні Відкриття мотосезону 2018 на Волині Микола Пархомук: хабарник чи жертва?Інтерв'ю



- Опитування
- Результати
Фото

16

15

18

25

54
14
8

39

38

8