Премії – від Світового банку

Премії – від Світового банку


Завершився шостий конкурс «Правозастосування та управління в лісовому секторі України. 2017». Він проходив з 19 березня по 19 травня 2017 року. Переможцем стала Єлизавета Чип, матеріал якої набрав найбільшу кількість балів від прискіпливого журі. 

Єлизавета представила на їх розгляд серію сюжетів програми «ЦРУ» (24 канал). Всього ж у престижну шестірку – премія 6 тис. грн – потрапили ще п’ятеро авторів: Михайло Тимуляк – за спецпроект «Тверда валюта. Як вирубають українські ліси» (канал 2+2), Олександр Гуменюк – за розслідування «Зона Збагачення» (Слідства.Інфо), Мар’яна Вербовська – за матеріал «Безславні вирубки» (ZAXID.NET), Олена Жежера та журналісти сайту 2Громада Приірпіння» – за серію матеріалів на захит Біличанського лісу та Максим Волобоєв – за серією сюжетів програми «Час. Підсумки тижня» (5 канал). Ще 20 авторів було відзначено грошовими преміями по 1 тис. грн. Серед них Володимир Борейко, Юрій Кальчик, Олена Зелінченко, Петро Чечелюк, Олександр Ярощук, Євген Зюзін, Любов Величко, Аліна Семенюк та Ярослав Левицький, Ірина Коваль, Наталія Антонишина, Петро Тєстов, Віолета Цуркан, Тетяна Когутич, Оксана Кузьменко, Тетяна Колеснік, Ангеліна Хоменко, Оксана Войчишина, Олена Івашко та автор цих рядків. Конкурсні роботи оцінювали журналіст Олег Листопад, маркетинг-менеджер проектів ГО «Детектор медіа» Юлія Зелінська, професор лісогосподарського факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України Віктор Маурер, президент природоохоронної НУО РМЕО «Екосфера» Оксана Станкевич, головний редактор проекту «Доступ до правди» Леся Ганжа та інженер лісового господарства Оксана Колодяжна.
Загалом на конкурс надійшло 168 робіт.
9 червня організатори проекту зібрали переможців у конференц-залі представництва Світового банку в Україні. Модератор круглого столу виступила координатор проекту Оксана Коваленко. Враженнями про конкурсні роботи поділилися також Олег Листопад, Юлія Зелінська, Леся Ганжа та Оксана Колодяжна. 
Організатори наголошували: «Проект технічної допомоги «Сприяння реформі лісового сектора в Україні» за підтримки Програми Лісів (PROFOR)[1] Світового банку є продовженням програми «Правозастосування і управління в лісовому секторі» (ENPI Forest Law Enforcement and Governance Program – FLEG)[2]». При цьому наголошували, що це «перша відкрита інформаційна і дискусійна платформа для обговорення важливих питань лісового сектора різними зацікавленими сторонами». 
Відтак відбулося вручення дипломів і грошових винагород. 
Члени журі та переможці конкурсу мали можливість обмінятися думками з актуальних лісових питань, поділитися журналістським досвідом, разом випити по чашечці чаю та кави.

Сергій ЦЮРИЦЬ,
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%