З секретарів – у директори

З секретарів – у директори


Шацький національний природний парк дочекався і отримав керівника. Слідом за Володимиром Найдою і Володимиром Захарком цю посаду зайняв Віталій Цвид. Щоправда, з визначенням «т. в. о.» директора… Чи зуміє новий управлінець вдихнути нове життя у втомлені легені ШНПП?

Отже, відповідно до наказу №199 голови Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич тимчасово виконуючим обов’язки директора заповідного парку призначено Віталія Цвида, який із початку 2017 р. працював в. о. Грабівського сільського голови в статусі секретаря сільради.
Голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець уже представив його трудовому колективу Шацького національного природного парку.
«Роботу лісової галузі Віталій Цвид знає не з чуток, оскільки має відповідну професійну освіту, працював у Шацькому лісовому коледжі. Хочу побажати йому успіхів у роботі та будемо сподіватися, що структура, яку він очолив, стане генератором розвитку Шацького району», – цитує  голову райдержадміністрації портал «Район. Шацьк».
А заступник директора ШНПП Ігор Сидорук теж привітав директора з новою посадою та познайомив Віталія Цвида з колегами та підлеглими.
«Новопризначений директор висловив щирі слова подяки агентству лісових ресурсів України за надану йому довіру при призначенні на посаду, коротко розказав про себе. Віталій Іванович доповів про те, над вирішенням яких завдань планує працювати на посаді керівника національного парку», – деталізувала прес-служба Шацької райдержадміністрації.
Чим займеться в першу чергу?
Віталій Цвид озвучив такі пріоритети: благоустрій пляжів, покращення інфраструктури національного парку і сприяння туризму; розвиток науки на території парку, залучення науковців; забезпечення ефективного функціонування екологічного поста в урочищі «Венське»; залучення інвестицій за рахунок державного і місцевого бюджетів. 
«Основною метою нового директора ШНПП Віталія Цвида є зробити Шацький національний природний парк не тільки візитівкою Шацького району, а й  окрасою і гордістю всієї Волині і України в цілому, а перлину НПП – озеро Світязь – не тільки одним з семи чудес України, а й  здравницею, яка буде відома у всьому світі», – деталізують у Шацькій райдержадміністрації.
 «Завдання непрості, на вирішення їх потрібно чимало коштів, тож сподіваюся на підтримку Державного агентства лісових ресурсів, розуміння районної влади, та, основне, колективу, тож буду спиратися на досвід тих людей та науковців, котрі десятки років працюють у структурі,» - зазначив Віталій Іванович.
Що ж, це кадрове рішення не могло відбутися без участі голови райдержадміністрації Василя Голядинця, який раніше був Грабівським сільським головою, а Віталій Цвид у нього – секретарем. Звичайно, що це питання погоджувалося й на рівні голови облуправління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка та екс-голови облдержадміністрації, депутата облради і заступника голова Держлісагентства Володимира Бондаря.
Тому кредит довіри у Віталія Цвада – великий. Головне його виправдати реальною роботою. В тому числі й на центральному пляжі в с. Світязь, де підприємці вже почали облаштовувати інфраструктуру відпочинку.

Роман УСТИМЧУК.

На фото прес-служби Шацької райдержадміністрації і автора: виступає Віталій Цвид, поруч – Василь Голядинець  та Іван Сидорук.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (203) - 45.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%