Дорога підкорюється тим, хто йде!

Дорога підкорюється тим, хто йде!

В облдержадміністрації відбулося засідання, присвячене Дню автомобіліста і дорожника. Фахівців автодорожньої галузі привітали голова облдержадміністрації Борис Клімчук, його перший заступник Олександр Башкаленко, перший заступник голови облради Юрій Лобач та Луцький міський голова Микола Романюк.

Керівник виконавчої влади нашого краю насамперед подякував автомобілістам та дорожникам за хорошу роботу та відзначив їхню системну та послідовну працю, до якої постійно спонукає Президент України Віктор Янукович. І хоча волинські дороги все ще гостро потребують модернізації, стан їх утримання визнано одним з найкращих у державі.
Доповнюючи, Олександр Башкаленко нагадав, що політика держави сьогодні направлена як на підвищення соціальних стандартів, так і на розвиток інфраструктури, насамперед – у сільській місцевості.
Кращих майстрів справи нагороджено відзнаками облдержадміністрації, облради та Луцької міської ради.
Варто відзначити, що Указом Президента України від 12 березня 2013 р. №128 затверджений Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». Згідно з п. 190.3 вказаного плану дій поставлене завдання передачі автомобільних доріг загального користування місцевого значення в управління місцевих органів виконавчої влади. Термін виконання – грудень 2013 р.
Як повідомив керівник облавтодору Анатолій Посполітак, автошляхи були б у кращому стані, якби вдалося отримати достатні кошти на реалізацію запланованих заходів. План фінансування дорожнього господарства Волинської обл. у 2013 р. становить 145,3 млн грн, тоді як щороку необхідно мінімум 1,2 млрд грн. Але завдяки вмілій організації праці та раціональному використанню фінансових ресурсів на автошляхах державного значення дорожникам Волинського краю вдалося забезпечити основні вимоги до їхнього транспортно-екплуатаційного стану, на місцевих дорогах – виконуються першочергові роботи, проводились і проводяться заходи з організації безпеки дорожнього руху. Зокрема, вдалося полагодити поточним (середнім) ремонтом 4 км поверхневої обробки на шляху Устилуг – Луцьк – Рівне, міст через р. Конопелька в с. Сокиричі Ківерцівського р-ну на трасі Луцьк – Любешів, проїзну частину смт Колки Маневицького р-ну, вирівняти поверхню доріг неподалік с. Городилець шляху Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград та на автодорозі від с. Седлище – Камінь-Каширський – Ковель до дороги с. Колодяжне – Локачі – Горохів. 
Не лишаються поза увагою облавтодору і дороги місцевого значення: у Любомльському р-ні відремонтовано 6,9 км дороги сполученням Куснища – Городне-Руда і приводяться до належного стану 4 км шляху на Старовижівщині (Дубечне-Текля-Глухи на ділянці 4 км (Старовижівський р-н).
Серед найголовніших пріоритетів нового дорожнього будівництва Анатолій Посполітак назвав  початок спорудження автомобільної дороги від  М-19  Доманове –   Самари – Залухів – Мала Глуша  до автомобільної дороги Т-03-08 Невір –  Ветли до автомобільної дороги Р-14. Цей відрізок – складова територіального ґрунтового шляху протяжністю 4,96 км, що  проходить через заплаву річок Турія і Прип′ять. Селяни, які проживають на  цій території, зазнають великих незручностей від підтоплення  під час весняних паводків та збільшення опадів, а тому для забезпечення населення регулярним транспортним сполученням та комфортним перевезенням уже виготовлено проектно-кошторисну документацію на цю будову. ТзОВ  «Луцькавтодор-Сервіс» розпочало роботи у жовтні ц. р. Договірна ціна підряду становить 30949,4 тис. грн, а кошторисна вартість спорудження мосту через р. Прип’ять завдовжки 126,8 погонних метрів цієї автодороги до грудня перебуває на коригуванні. 
Роман УСТИМЧУК.
На фото Романа УСТИМЧУКА: навіть у прикордонній смузі неподалік МАПП «Устилуг - Зосін» волинські дороги набагато кращі, ніж львівські аналоги.
 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 6.6%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (15) - 24.6%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 50.8%
Мене це не стосується. (5) - 8.2%