Редакційний приз вручила сільський голова

Редакційний приз вручила сільський голова

У номері за 13 липня «Волинська газета» поінформувала читачів, що її працівники мали намір вручити подарунок, що випав на передплатну квитанцію багатодітної матері з с. Залізниця Любешівського району Тетяні Оласюк. 

До обійстя нашої шанувальниці, віднайти яке досить проблематично, нас провела землевпорядник сільської ради Людмила Кононович. Двоє собак зчинили неабиякий гвалт, захищаючи приватну територію господарів, які того дня дома не сиділи – заробляли гроші на чорницях. Стало шкода, що не поспілкувалися з нашою передплатницею, яка біля старої хати зводить нову. Вона буде значно просторішою та світлішою, про що свідчать віконні отвори у блочних стінах. Що збудувати дім сьогодні не просто, відомо кожному. Тим більше багатодітній родині з сільської місцевості, де, по суті, ніде заробити навіть копійчину. Дітей треба не тільки годувати, а й зодягнути. Які сьогодні ціни, прекрасно знає кожен. Добре, що виручають лісові дари. А було б ще краще, якби допомогти заблаговолила влада та зорганізувала на добру справу громадськість. Будемо надіятися, що так воно і станеться. Недаром кажуть, що громада, то велика сила.

А поки що від душі вдячні сільському голові Залізниці Любові Михальчук, якій ми зателефонували цими днями і дізналися, що вона ретельно виконала наше прохання і вручила приз від «Волинської газети» Тетяні Оласюк. 
Щиро дякуємо Вам, Любове Олександрівно.

Наш кор.
На фото Володимира ПРИХОДЬКА: «вірна сторожа» обійстя Оласюків; росте новобудова. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%