Чорнобильці на берегах Рейну

Чорнобильці на берегах Рейну


Під керівництвом голови облорганізації Товариства Червоного Хреста України Валентини Пришко червонохрестівці втретє за період співпраці з німецькими колегами відправили на оздоровлення в ФРН групу дітей із постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС районів Волині.

Поїздка була організована на запрошення німецького Червоного Хреста з м. Бад Нойєнар-Арвайлер землі Райнланд-Пфальц.
20 волинян із Маневицького, Камінь-Каширського і Любешівського р-нів, які мають статус сироти, напівсироти та дітей із багатодітних сімей, на Батьківщину повернулися з масою позитивних емоцій. І це не дивно, адже вони мали змогу насолодитися відпочинком в Центрі «Лаахерзеехауз» у Марія-Лаахер на озері Лаахер. 
Уже першого дня юні волиняни відвідали музей «В країні вулканів», де подивилися за виверженням вулканів з допомогою мультимедійного обладнання. Крім того, відвідали унікальну лаву-підвал у вигляді системи тунелів та шахт довжиною 30 метрів під м. Мендіг, де в  сердньовіччя добували сірий базальт.
Гостям із Волпні запам’яталися незабутні купання у відкритих та закритих басейнах аквапарку «Дайхвелле» у м. Нойвід, екскурся в м. Кобленец, де річка Мозель впадає в Рейн та поїздка на фунікулері до фортеці.
Траса в  Нюрбургрінгу, побудована ще 90 років тому – місце де проводяться основні автомобільні змагання і в наш час. Тож навіть екскурсія нею на автобусі – теж тема для особливо теплих спогадів. Як і візит на фірму «Capricorn», де виготовляють запчастиних до спортивних машин, та екскурсія по м. Нюрбург. 
«Кожен день перебування у Німеччині був насиченим та цікавим по-своєму.  Адже волинські червонохрестівці мали виїзд і до м. Вайберн, де відбулася екскурсія до туфових каменів та розломів у супроводі скелелазів. Також цього дня ми мали зустріч зі спонсорами, представниками молодіжного Червоного Хреста м. Вайберн», – говорить Валентина Пришко. 
Сім насичених позитивними емоціями днів пролетіли на одному диханні. В знак подяки за чудовий прийом, німецькі колеги мали змогу насолодитися концертом під час якого, кожен із відпочиваючих, в українському національному одязі  висловив слова подяки. 
«Маємо надію, що не в останнє будемо оздоровлювати волинян в Німеччині, продовжуючи 11-річну співпрацю з німецьким округом Арвайлер федеральної землі Райнланд-Пфальц», – зауважує Валентина Пришко.   

Наш кор.
На фото: під час візиту в Німеччину.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%