Друге дихання «Полісянки»

Друге дихання «Полісянки»Рекреаційний пункт «Полісянка» почав розвиватися фактично одночасно зі створенням Шацького національного природного парку. Розташований він на мальовничому березі озера Пісочного. А з приходом нового керівництва одне з найулюбленіших місць відпочинку змінилося в кращу сторону до невпізнання!

– За дуже короткий термін нам вдалося вдихнути нове життя в цей оздоровчий комплекс на лоні природи, – розповів в. о. директора Шацького національного природного парку Віталій Цвид. –  Зроблено пірс, затишні бесідки, красиві дощані доріжки, біотуалет. Діти мають змогу відпочити на спеціальному майданчику, а для дорослих приготували все необхідне для приготування шашликів чи юшки. Попереду – реалізація нових планів із розвитку рекреаційної інфраструктури нашого парку.
Загалом на території Шацького національного природного парку, як повідомили фахівці ШНПП, є 2 наметових містечка – «Незабудка» у с. Світязь та «Запісочне» на озері Пісочному. Також до послуг шанувальників цілющого відпочинку – рекреаційні пункти «Гушівський хутір» (він знаходиться за турбазою неподалік спортивно-оздоровчого табору «Гарту» СНУ) і «Полісянка» на Пісочному неподалік с. Гаївка. 
Користуються великою популярністю і 3 екологічних стежки. 
Тож у ці літні дні відвідувачів – вистачає. Бо за добу, як гарна погода, тільки на екологічному посту ШНПП екологічний збір сплачують понад 15 тис. мандрівників. 

Прес-служба Шацького національного 
природного парку.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%