Ще не бунтують… Але вагомо переконують главу уряду!

Ще не бунтують… Але вагомо переконують главу уряду! Народний депутат від Володимир-Волинського округу №19, представник правлячої більшості в парламенті, яка й сформувала чинний уряд, намагається достукатися до свідомості Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана: області потрібно не 3 госпітальних округи, на чому вперся губернатор Гунчик, а мінімум удвічі більше!


Депутат Верховної Ради Ігор Гузь (фракція «Фронт змін») разом із колишнім міністром охорони здоров’я Миколою Поліщуком, лікарями Володимира-Волинського та Любомльського і Шацького районів звернулися до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана пришвидшити процес створення на Волині госпітальних округів.

«І не три, як пропонує облдержадміністрація, а, як мінімум, шість із додатковими – у Любомлі, Володимирі-Волинському та Камені-Каширському. Наголошую ще раз – три госпітальні округи для нашої області – замало! Жителі віддалених сіл не можуть отримати належної медичної допомоги. Це – неправильно!», – цитує парламентаря його прес-служба.

У свою чергу Микола Поліщук навів низку аргументів на користь створення у Любомлі госпітального округу:

«По-перше: це 57 тис. населення; по-друге: 20 тис. людей перетинають кордон щорічно; по-третє: 200 тис. людей відпочивають у зоні Світязьких озер. А це – велика кількість людей, яка завжди може потребувати невідкладної допомоги. Лікарня працює і розміщена поблизу траси, має сучасне обладнання. У лікарні є все необхідне для надання, як невідкладної медичної допомоги, так і планової...».

 «Рішення обласної ради одноголосне про створення госпітального округу на базі нашої лікарні», – підкреслив генеральний директор ТМО Любомльського і Шацького районів, депутат облради від «Нашого краю» Володимир Дибель.

«Звертаюся від імені всіх жителів міста. У нашій лікарні працює майже тисяча людей. Ми надаємо допомогу за 45-ти лікарськими спеціальностями, враховуючи хорошу матеріальну базу. Вважаємо, що можемо бути великопрофільною лікарнею, як центр Володимир-Волинського госпітального округу!», – підкреслив  головний лікар Володимир-Волинського ТМО Олександр Клачук.

Отже, в особі народного депутата Ігоря Гузя депутатський корпус Волині та медична галузь отримали надійного і безкомпромісного захисника інтересів галузі та законних прав пацієнтів.

«Ми не бунтуємо, а просто переконуємо Вас. Чекаємо на рішення уряду!», – резюмував Ігор Гузь у зверненні до Володимира Гройсмана.

Якою буде реакція, покаже найближче майбутнє.

Наш кор.

На фото: Володимир Дибель, Ігор гузь, Ігор Поліщук (у центрі) та представники медичної громадськості вимагають в глави уряду адекватного рішення щодо госпітальних округів не Волині.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%