Зустріч через 47 років...

Зустріч через 47 років...

Фактично через півстоліття в м. Краматорськ Донецької обл.. місцевий клуб Першої ліги «Авангард» прийматиме команду з Луцька. «Побачення» стало можливим тому, що «Волинь» втратила можливість виступати в елітному дивізіоні, а донеччани мають репутацію сильного середнячка.


Як нагадала прес-служба ФК «Волинь», за час виступів ще в Другій лізі Чемпіонату СССР суперники зустрічалися між собою 5 разів: двічі в Краматорську була сильнішою місцева команда, двічі в Луцьку – тоді ще «Торпедо», один раз арбітри зафіксували нічию.

Востаннє матч «Авангард» (Краматорськ) – «Торпедо» (Луцьк) пройшов 24 липня 1970 р. Гра на полі суперника завершилася для лучан поразкою з рахунком 0:2.

А як буде цього разу?

Суперники підходять до нього з різним настроєм. Донеччани в 1/32 Кубка України вдома виграли 1:0 у сильного МФК «Миколаїв». Наші через жалюгідне суддівство програли на виїзді ФК «Львову» з рахунком 0:3.

Початок поєдинку – 30 липня о 17.00. Суперників розсудить одеський арбітр Євген Петренко, який у Першій лізі працює з 2014 р.

Роман УСТИМЧУК.

На фото прес-служби «Авангарду»: афіша сьогоднішнього матчу.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%