Чому черги з України в Польщу?

Чому черги з України в Польщу?

Люблінський воєвода Пшемислав Чарнек здійснив інспекційний візит на найголовніші міжнародні пункти пропуску з Україною. Побував у Гребенному, Дорогуску і Долгобичеві.


Він подивився, як митники і прикордонники здійснюють оформлення пропуску через кордон громадян та транспортних засобів. особливо, коли ЄС скасувала візовий режим для українців, які з біометричними паспортами можуть відвідувати країни Шангенської зони (в тому числі й Польщі) на термін до 90 діб.

«Ми також провели зустрічі з нашими українськими партнерами, – цитує воєводу прес-служба Надбуджанського відділу Прикордонної варти РП. – Маємо спільно вирішити всі проблеми, бо турбує, що на вїзді до Польщі з боку України – гігантські черги».  

Разом із Пшемиславом Чарнеком МАПП також відвідали з польського боку віце-воєвода Роберт Гмітручик, Генконсул РП у Львові Рафал Вольські, Генконсул у Луцьку Вєслав Мазур, Генконсул України в Любліні Василь Павлюк, заступник директора Департаменту інфраструктури і туризму облдержадміністрації Віктор Довгополюк, начальник відділу в цій же ж структурі Віталій Чернець, заступник коменданта НВПВ Томаш Жибіньські, а також керівники польських пунктів пропуску Лєшек Сурмач, Маріуш Кульчинські і Роберт Бричлік.

Наш кор.

На фото Даріуша СЄННІЦКІ: польський воєвода з українськими партнерами оглядають спільні пункти пропуску.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%