Трагедія на об’їзній

Трагедія на об’їзній Кривава аварія в переддень Незалежності забрала 5 життів, справа – досі в судах...


Молодий українець звернувся до суду з апеляційною скаргою, в якій просить зменшити міру покарання за скоєну ним автокатастрофу, внаслідок чого 5 людей загинули...

Ще 23 серпня минулого року на об’їзній дорозі біля м. Любліна 25-річний водій буса «Сітроен» із українськими реєстраційними знаками, рухаючись у бік Варшави, посеред білого дня не побачив TIRа, який вимушено зупинився на узбіччі. Результат зіткнення був жахливим: загинули 3 жінки (дві по 26 років і одна 29-оічна), а також 2 чоловіки (27 і 32 роки). Водій та ще одна пасажирка з тілесними ушкодженнями були доставлені в польські лікарні.

І ось після одужання винуватця жахливої ДТП притягнули до суду. В лютому його визнали винним, засудили до 3 років позбавлення волі, заборони права керування автотранспортними засобами на 5 літ, а також оштрафували на 5 тис. польських злотих.

Та ще коли вирок не вступив у законну силу, його оскаржила прокуратура.

– Вимагаємо позбавлення волі для цього чоловіка на 6 років, – сказав колегам із газети «Kurier Lubelski» представник Районної прокуратури «Люблін-Північ» Марек Жич. – Ухвалений раніше вирок не повністю відповідає мірі скоєного та викликає в суспільстві відчуття відсутності справедливості.

Водночас засуджений Ігор Г. в залі суду був відсутнім. Наш співвітчизник після вироку суду першої інстанції був звільнений з-під варти та повернувся в Україну, де кілька разів був прооперований, а наразі проходить курс реабілітації.

– Переконаний, що вирок суду першої інстанції – справедливий, – наводять аргументи адвоката нашого співвітчизника Томаша Пшечиховські польські журналісти. – Він переживає велику моральну травму і досі не може змиритися, що винен у загибелі 5 людей. Він після аварії сам став калікою, відтак, самостійно навіть не може пересуватися...

Відтак, попросив залишити попередній вирок незмінним.

Окружний суд Любліна засідання в цій справі призначив на 4 серпня.

Звідки саме водій буса – не повідомляється.

Роман УСТИМЧУК.

На фото з газети «Kurier Lubelski»: результат кривавої ДТП напередодні Дня незалежності України.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (208) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%