Афганці бойових побратимів не здають!

Афганці бойових побратимів не здають! 9 серпня під будівлею УСБУ у Волинській області на знак протесту проти затримання керівника громадського об’єднання «Варта порядку». Голову постійної поліцейської кадрової комісії Волині та заступника керівника олова Волинської обласної організації ветеранів Афганістану Олександра Тиводара, якого запроторили в луцький Ізолятор тимчасового тримання.


Резонансні затримання, обшуки та інформування про наче б то виявлені в Олександра Тиводара та його найближчого оточення вибухові пристрої та вогнепальна зброя, як і слід було очікувати, викликали гостру реакцію в частини суспільства, яка не погоджується з курсом нинішньої політичної верхівки.

Люди прийшли з плакатами «Затримання Тиводара – політичне замовлення!», «Ні поліцейському терору на Волині!» та траурним вінком «Репресіям 1939 року вічна пам’ять».

 І хоча кримінальне провадження щодо Олександра Тиводара та його соратників порушили в УСБУ по Закарпатській області, з протестом прийшли до стін волинського управління. Начальник УСБУ полковник Юрій Фелонюк зустрівся з частиною мітингарів, серед яких були народний депутат України від Маневицького округу №23 Ірина Констанкевич, керівник фракції УКРОПу в облраді В’ячеслав Рубльов, депутати Анатолій Грицюк, Олександр Курилюк та інші. Він пообіцяв дати вичерпні відповіді на всі озвучені питання в межах своєї компетенції до кінця дня 9 серпня.

Категоричним був і заступник голови облради («Батьківщина») Роман Карпюк:

«Якщо влада не зробить висновків, завтра тут буде більше людей!».

А рядовий запасу, голова  Волинської обласної організації ветеранів Афганістану та депутат облради від УКРОПу Григорій Павлович прямо сказав: воїни-афганці не кинуть бойового побратима в біді.

Роман УСТИМЧУК.

На фото «Волинських новин»: мітингарі в офісі УСБУ у Волинській області.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (65) - 15.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (193) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (110) - 26.1%