Боєць – не депутат

Боєць –  не депутат


Депутат Володимир-Волинської міської ради Андрій Хілінський, обраний у жовтні 2015 р. в одному з округів за поданням партії ВО «Свобода», подав заяву про складання своїх депутатських повноважень. Про це повідомив портал «Буг».

Чому учасник АТО (штурмував у складі батальйону «Колос» 51-ої  ОМБр  Савур-Могилу на Донбасі, де зазнав поранення) та працівник «КПІ «Сервіс» вирішив припинити повноваження, невідомо.
«За інсайдерською інформацією, його не влаштовує ситуація, яка склалася у результаті останніх подій, а саме те, що фракція «Свободи», після виходу з неї Сергія Коби, більше не може реально впливати на рішення міської ради», – пояснюють колеги.
Згідно з чинним законодавством України, місце Андрія Хілінського в Володимир-Волинській міській раді займе інший представник партії ВО «Свобода» згідно з таблицею підрахунку голосів на виборах 2015 року. Це станеться автоматично після рішення міськвиборчкому.
«Буг» нагадує, що колега по фракції і партії Сергій Коба вийшов лише із складу політичної структури і продовжує роботу в міській раді як позафракційний. Але ніхто кампанії зі збору підписів про його відкликання, як це відбувається в Луцьку, не організовує…
Серед нинішніх депутатів Володимир-Волинської міськради 7-го скликання це вже друга заява про складання повноважень. Раніше на сесійному засіданні проголосували за вихід зі складу депутатського корпусу Олега Ковальчука, фракція «Батьківщина».
В іншому у депутатському корпусі Володимир-Волинської міськради якихось змін немає.

Наш кор.
На фото порталу «Буг»: Андрій Хілінський під час перебування у зоні АТО.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%