Хто кум у мера Рожища?

Хто кум у мера Рожища?


Розшукують футболіста, який сам прийшов у поліцію і прокуратуру з запитанням, чому його розшукують! Може, підозрюють у вбивстві Джона Кеннеді?

Нерівний бій простого мешканця м. Рожище з місцевою владою і «правоохоронцями» триває. Двічі поспіль за короткий проміжок часу поліцаї одягали кайданки на руки Петра Матвійчука, але їм самим доводилося звільняти Петра Олександровича з-під ув’язнення, бо так гласить закон.
Та рожищенські «пінкертони», які в публічному конфлікті між громадянином Матвійчуком і мером Поліщуком стали на бік останнього, не вгамовуються. Тож Петро Матвійчук, намагаючись захиститися від переслідувань, написав чергову заяву в Прокуратуру Волинської області…

Але чому співробітники Рожищенського ВП Ківерцівського ВП ГУ Нацполіції у Волинській області полюють за Петром Матвійчуком так, ніби він не з Рожищенським міським головою В’ячеславом Поліщуком у його службовому кабінеті посварився, а підозрюється у вбивстві Президента США Джона Кеннеді?
Виконувач обов’язки начальника ГУ Нацполіції у Волинській області Сергій Козак на офіційний запит «Волинської газети» щодо підстав неодноразових спроб ув’язнити Петра Матвійчука та оголошенням його в розшук, схоже, сам у райцентр не їздив. І нікого з Луцька перевірити діяльність підлеглих не відправляв. Бо суть відповіді полягає в поясненні діяльності відділення, яким командує підполковник поліції Олександр Басалик і який досі одягнутий у форму міліціонера. Тобто, що в Рожищі сказали, те в Луцьку й написали:
«13 травня 2017 р. працівниками слідчого відділення Рожищенського ВП Ківерцівського ВП ГУНП у Волинській області в ході розслідування кримінального провадження внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12016030180000532 від 30 січня 2016 р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України, на підставі доручення слідчого про зупинення досудового розслідування було оголошено підозрюваного Матвійчука Петра Олександровича, 1982 р. н., жителя м. Рожище, в розшук та заведено оперативно-розшукову справу «Розшук» за №40-17 від 13 травня 2017 р.».

Власне, редакція й без цієї відповіді знала, що рожищенська поліція почала з якихось причин розшукувати Петра Матвійчука, який нікуди не зникав і регулярно заходив у місцеву поліцію з’ясувати, чому ж він у розшуку. 
Питання в іншому і воно залишається відкритим: на яких підставах порушено кримінальне провадження щодо цього громадянина? 
Чи під час конфлікту не порушував чинного законодавства Рожищенський міський голова В’ячеслав Поліщук? 
І чому, врешті-решт, звернення громадянина в пошуках справедливості в Прокуратуру Волинської області та до журналістів завершується… новими затриманнями з кайданками на руках? 
Може, мера міста і керівника поліції пов’язують якісь особливі, зовсім не службові стосунки?

Роман УСТИМЧУК.
На фото Петра МАТВІЙЧУКА та Володимира ПРИХОДЬКА: мер міста В’ячеслав Поліщук; слідчий; Петро Матвійчук розповідає, як його «шукають».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%