Нардеп №33

Нардеп №33

Чергова річниця «Великої Жовтневої Соціалістичної революції» для українських комуністів пройшла не тільки під червоними стягами, але й під знаком чорних стрічок. І справа тут зовсім не в симпатії послідовників марксизму-ленінізму до поєднання червоного і чорного кольорів. Саме 7 листопада відійшов у Вічність народний депутат України від списку КПУ Михайло Герасимчук.
І ще не встигли поховати тіло небіжчика (до речі, невідомо, чи комуніста проводжатимуть в останню путь із батюшкою, чи обійдуться цивільною процедурою прощання лише з виступами товаришів по партії), як у ЦВК повідомили: місце Михайла Герасимчука у Верховній Раді України займе наш земляк, пенсіонер 1957 р. н. Василь Демидюк із с. Пулемець Шацького р-ну. Його під час виборів 2012-го було включено в партійний список КПУ під №33.

Відтак, невдовзі Центральна виборча комісія визнає нардепські повноваження Василя Харитоновича, у на засіданні парламенту він урочисто складе присягу.
Із приходом Михайла Герасимчука у Верховну Раду України «волинська депутація» в найвищому законодавчому органі нашої держави зростає. У парламенті вже трудиться його соратник по партії Адам Мартинюк, а також Катерина Ващук і Григорій Смітюх (фракція Партії регіонів), Юрій Савчук («УДАР»), Євген Мельник, Анатолій Вітів і Валерій Черянков («Свобода»), позафракційні Ігор Єремеєв, Ігор Палиця, Степан Івахів і Сергій Мартиняк, а також батьківщинівець Ярослав Федорчук (уродженець с. Несвіч Луцького р-ну є партійним куратором Волині).
Роман УСТИМЧУК.
На фото Олени ЛІВІЦЬКОЇ: Василь Демидюк ще на рідній Шацькій землі, але невдовзі крокуватиме столичною бруківкою.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%