Волинянин, герой Тузли, служитиме… на Донбасі

Волинянин, герой Тузли, служитиме… на Донбасі

Полковник, який із нуля створював підрозділ Національної гвардії України в Луцьку, обороняв Україну від російської експансії на острові Тузла, очолював Володимир-Волинський міськрайвідділ внутрішніх справ та служив заступником начальника ГУ Нацполіції у Рівненській області Павло Алексієнко 17 серпня став… заступником начальника донецької поліції.


Нового керівника особовому складу представив начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Віталій Невгад в ході відеоселекторної оперативної наради.

Отже, наказом голови Національної поліції Сергія Князєва на посаду заступника начальника ГУНП в Донецькій області призначений Алєксієнко Павло Анатолійович. Він курируватиме лінію превентивної діяльності поліції.

Очільник поліції Донеччини Віталій Невгад відзначив своїй прес-службі, що новий керівник – досвідчений офіцер, який має значний стаж роботи на відповідальних посадах в силових структурах.

Взагалі, 53-річний Павло Алексієнко особистість для Волині знакова. Юного майора після закінчення Харківського військового командного училища та служби в військах одним із перших прийняв присягу на вірність народові України. Потім його було призначено командиром батальйону Нацгвардії, який кинули в старі казарми ракетників у лісі біля с. Уляники Рожищенського р-ну. Заручившись підтримкою тодішнього голови Луцького міськвиконкому Антона Кривицького, Павло Анатолійович разом із бійцями зумів взяти «під охорону та оборону» добротне військове містечко розформованого стройбату в м. Луцьку, відтіснивши звідти бізнесменів…

Нестандартний крок дав результат: тут нацгвардійці дислокуються й досі.

Потім молодого офіцера відправили служити за межі Волині.  В період першої спроби посягання РФ на територіальну цілісність України саме підрозділ підполковника Павла Алексієнка обороняв острів Тузлу в 2003-ому. В тому числі наші військовослужбовці виконали наказ Павла Анатолійовича про попереджувальні постріли з кулеметів у бік російських піратських земснарядів…

В період «Революції гідності» полковник Павло Алексієнко займав активну громадянську позицію, тож не випадково був один із тисяч лучан, які проводжали в останню путь вбитого на Майдані Василя Мойсея…

Павло Анатолійович мав усі шанси стати й начальником УМВСУ у Волинській області (до цього був). Але «революційне середовище» спочатку «забракувало» кандидатуру Віктора Швидкого на цю посаду, а потім і Павла Алексієнка, зробивши ставку на Петра Шпигу, який перебуває на цій посаді й досі, отримавши звання генерал-майора. Та й на посаді заступника начальника Волинського училища підготовки працівників міліції за задумом  недоброзичливців Павло Алексієнко мав деградувати, а не досягати нових вершин.
Міг Павло Алексієнко й очолити правоохоронців сусідньої Рівненщини: тест на детекторі брехні показав, що Павло Анатолійович справді не має намірів особисто збагачуватися на посаді начальника облуправління внутрішніх справ!

«Тому Люстраційний комітет Рівненщини 14 квітня 2014 р. безпрецедентно великою кількістю голосів («за» – 27, тоді як за ще одного кандидата Віктора Матвієнка – лише 5) ухвалив категоричне звернення до МВС призначити саме Павла Алексієнка начальником УМВСУ у Рівненській області. Щоби чиновники в Міністерстві знову не приховали документів, рівненські активісти особисто простежать за тим, аби подання та особова справа не лише лягли на стіл Арсена Авакова, але й отримали позитивну резолюцію», – написала з цього приводу «Волинська газета» 3 роки тому в статті «Полковник Алексієнко буде начальником УМВСУ! Але – на Рівненщині…».

Та відомство Арсена Борисовича передумало, призначивши полковника лише першим заступником начальника…

Тож у У 2015-2016 рр. він служив заступником начальника Західного регіонального управління з оперативно-розшукової роботи Державної прикордонної служби України, потім – заступником начальника управління – начальником відділу запобігання та виявлення корупції адміністрації Державної прикордонної служби.

Начальник обласного главку Віталій Невгад не випадково відзначив, що колектив поліції Донеччини досить потужний, а тому побажав новому керівнику плідної праці.

«Не з чуток знаю, що поліція Донеччини – це гідна бойова одиниця та один із найпотужніших підрозділів, тому маю за честь відсьогодні представляти поліцію Донеччини», – сказав прес-службі ГУ НП у Донецькій області Павло Алєксєєнко.

Новий заступник начальника Головного управління НП в Донецькій області повідомив, що на першому плані – якісне виконання службових обов’язків та гідне ставлення до особового складу.

Ось так Волинь знову втратила шанс отримати кваліфікованого, патріотичного та бойового начальника облуправління Нацполіції…

Володимир ДАНИЛЮК.

На фото з порталу «4 влада»: Павло Алексієнко виступає на засіданні Люстраційного комітету.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (209) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%