Вимушене «полювання»

Вимушене «полювання»


На Волині влаштують полювання на диких кабанів через африканську чуму у Хотешові, що на Камінь-Каширщині.

Як повідомив начальник головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Богдан Лозинський, у вересні на Волині розпочнуть вимушений відстріл диких кабанів. Це зумовлено поширенням в регіоні африканської чуми у свиней.
Нагадаємо, у селі Хотешів Камінь-Каширського району було виявлено африканську чуму. І хоча наразі ситуація стабілізувалася, комісія з надзвичайних ситуацій при Волинській облдержадміністрації та протиепізотична комісія на спільній нараді вирішили, що необхідно зменшити кількість диких кабанів. Тож, по всій територій області планують провести депопуляцію – зменшення кількості поголів’я цих тварин, аби зменшити ризик поширення африканської чуми свиней.
Посадовець наголосив, що з подібними проблемами зіткнулися і наші найближчі сусіди. Так, у Польщі через перенесення захворювання дикими свиньми вже зафіксовано 500 випадків хвороби, є випадки і в Білорусі. Оскільки сезон полювання на парнокопитних тварин та хутрових звірів починається лише у листопаді, наразі спільно з обласним управлінням лісового та мисливського господарства напрацьовують механізм відстрілу. У ВОУЛГМ проаналізують кількість тварин та норми, а тоді на комісії вирішать, яким чином здійснюватимуть депопуляцію.
Для виконання рішення створять спеціальні групи відстрілу, а невпорядкований відстріл і браконьєрство, як і раніше, каратимуться законом.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%