Правда одним реченням 31.08.2017

Правда одним реченням 31.08.2017

…В Міністерстві охорони здоров’я розробили законопроект, який у разі ухвалення нардепами дозволить забирати донорські органи в полеглих бійців на фронтах російсько-української війни.
…Заступника начальника Управління Державної міграційної служби у Волинські області Івана Войцешука призначено керівником цієї установи.
…Володимир Гунчик 28 серпня ц. р. підписав розпорядження, яким вивів голову Громадської ради при облдержадміністрації зі складу колегії виконавчого органу влади Волині без пояснення причин.
…Перебуваючи на Турійщині в музеї «Вовчак. Волинська Січ», керівник «Свободи» Олег Тягнибок заявив, що й досі нема України, за яку боролася УПА, а держава має 2 основних ворогів – Путіна і «нашу так звану владу на чолі з корупціонерами, баригами і зрадниками ідей Майдану, які перетворили святі речі в базар».
…Начальник УСБУ у Волинській області Юрій Фелонюк повідомив, що серед вилучених в окремих «громадських активістів» речових доказів є й пристрої стеження, замасковані під кулькові ручки, котрі були незаконно ввезені на Волинь і протиправно використовувалися щодо суддів і посадовців.
…Монополісти на ринку автогазу довели вартість пального до вищого, ніж у Польщі, і майже такого, як у Німеччині цінового рівня – майже 15 грн за літр.
…Створивши в Інтернеті групу «Секс в Луцьку», двоє одеситів відправляли волинянок у Туречччину займатися проституцією, а ті поскаржилися прокурорам, що не знали, куди їхали.

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 30.9%