Як морозиво з чорним хлібом і сіллю, сорбет із шампанського та інші смаколики підкорюють Західну Європу

Як морозиво з чорним хлібом і сіллю, сорбет із шампанського  та інші смаколики підкорюють Західну Європу Рішення від «Модерн-Експо» – для єдиного в світі ресторану авторського морозива «Gelarty».


Команда «Gelarty» вперше  в історії представить Україну на Чемпіонаті світу з авторського морозива «Coppa del Mondo della Gelateria» (Gelato World Cup) у 2018 р. А наразі ресторан-студія офіційно відкрилась і пройшла акредитацію у голови Міжнародного комітету чемпіонату П’єр Паоло Маньї, який оцінив морозиво з чорним хлібом і сіллю, сорбет із шампанського, різотто з креветочним морозивом і десерт з дині і чебрецю.

За словами Максима Голубєва — автора ідеї і шефа «Іce cream studio Gelarty»  – аналогів цій студії у світі немає, команда знайшла свою нішу:

«Ви можете побачити лише певні лінійки морозива, скажімо, в Італії, або суп із морозива – у Франції. Але так, щоб в одному місці було об`єднане все разом, – тобто всі ці лінійки, способи приготування та плюс іще справжнє морозиво без хімічних інгредієнтів та смакових додатків – у світі нічого подібного немає. Партнерами стають тоді, коли важко. Коли проект ще на стадії становлення, — у ньому потрібно робити багато індивідуальних рішень, і це непросто. У великому проекті працювати значно легше. «Модерн-Експо» єдина компанія, яка погодилась, змогла і зробила для нас це  індивідуальне рішення.

Отже, фірма Максима Голубєва придбали в «Модерн-Експо» стандартне обладнання для професійної кухні, але ряд речей, як-от – цілком унікальні морозильні столи, тумби з ємностями для соусів та фруктів, які зберігалися б в охолодженому вигляді, вони створили спеціально під нові завдання.

«Тому що обладнання під завдання, які ми самі ж і придумали, раніше не існувало в природі. А «Модерн-Експо» – це та компанія, яка зуміла бути настільки гнучкою, що вирішила їх. «Gelarty»  в Україні – це  стартап, де ми вчимося і плануємо уже наступного року відкрити перший ресторан у Західній Європі, і він буде не один. І я хочу, щоб наші партнери, – «Модерн-Експо»,  які з нами на цьому проекті також вчаться,  швидко і красиво будували для нас нові рішення  в Європі. Тому що ця компанія – це справжні партнери!», – цитує Максима Голубєва прес-служба «Модерн-Експо».

Наш кор.

На фото: новітнє обладнання від «Модерн-Експо» допомагає підкорювати Західну Європу.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%