Ростуть стіни храму в Волновасі…

Ростуть стіни храму в Волновасі…

29 серпня із м. Луцька в м. Волноваха прибула делегація з числа ініціативної групи з будівництва в місті-побратимі храму Миколая Чудотворця УПЦ релігійної громади Собору Волинських святих парафії Донецької єпархії УПЦ КП. Від цього моменту спорудження святині стає реальністю, адже за кілька тижнів у цьому районі Донбасу постануть стіни першого в окрузі храму УПЦ Київського патріархату.


Фундамент майбутньої святині закладено в травні поточного року як вияв пошани світлої пам’яті загиблих військовослужбовців 51-ї Володимир-Волинської окремої механізованої бригади Збройних Сил України. Їх підступно розстріляли бойовики внаслідок раптової нічної атаки на тимчасове місце розташування батальйонно-тактичної групи майора Леоніда Полінкевича біля с. Благодатне вночі 22 травня 2014 р. В результаті полягло 17 українських військовослужбовців (включно з командиром), більшість із яких були волинянами...

За інформацією прес-служби Волноваської райдержадміністрації,  відбулося урочисте освячення першої дерев’яної балки, яка лягла в основу нової церкви.

«Архієпископ Донецький і Маріупольський УПЦ КП Сергій та ієромонах Макарій провели молебень на початок усякої доброї справи. Архієпископ висловив слова вдячності від парафіян, привітав присутніх із знаменною духовною подією та побажав усім Божого благословення, миру та злагоди. Будівництво нового храму стане запорукою об’єднання людей зі Сходу та Заходу нашої вільної, незалежної України», – деталізується.
Участь в заході взяв голова Волноваської райдержадміністрації Олександр Баранник, голова райради Валерій Лубінець, заступник Волноваського міського голови Ігор Ісміханов, керівник ДПЗАТ «Трест Донбастрансбуд» будівельно-монтажного потяга №7 Павло Сметана, голова Рокитнівської райдержадміністрації Рівненської обл. Микола Кушнір та делегація з міста-побратима Луцька на чолі з керівником ініціативної групи Володимиром Мельниковичем та представником Луцької міської ради, директором Департаменту сім'ї, молоді та спорту Олексієм Веремійчиком.
Після урочистостей обговорено основні моменти подальшого будівництва.

Наш кор.

На фото Віктора СТЕСЮКА, Олексія ВЕРЕМІЙЧИКА і прес-служби Волноваської райдержадміністрації: під час богослужіння біля майбутнього храму Миколая Чудотворця в м. Волноваха та процес зведення його стін.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%