Діти Героїв АТО їдуть у Німеччину

Діти Героїв АТО їдуть у Німеччину

16 вересня в муніципальному медіа-домі «Bennohaus-Bürgerhaus» в м. Мюнстер, Земля Північний Рейн-Вестфалія, відбудеться виступ юних волинян із числа дітей полеглих воїнів АТО та переселенців, у яких загинули на Донбасі батьки.


Захід організували керівник Української громаді в цій федеральній землі Таня Бенкер та її чоловік Клаус Бенкер під егідою широкомасштабної акції «Допомога Україні». Ідея реалізувати подібний захід визріла під час зустрічі голови правління ГО «Форум українських журналістів», представника Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимира Данилюка з представниками української діаспори.

Дітей відповідної категорії допомогли відібрати Фонд «Волинь-2014» спільно з начальником управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міськради Ліною Галан. Всю необхідну організаційну підтримку надано керівництвом Луцької міськради в особі виконувача повноваження Луцького міського голови Григорія Пустовіта.

Наразі цей візит із культурним обміном підтримують Рада з питань інтеграції, бюро культури міста Мюнстер, громадський медіа-дім «Беннохаус-Бюргерхаус», Генеральне консульство України в Дюссельдорфі та.

«Діти, які приїздять у м. Мюнстер, особливої долі. Вони втратили одного з батьків (або навіть обох!) через військові дії в Східній Україні. Більшість із них взагалі побуває перший раз у своєму житті за кордоном! Але наші гості танцюють, співають та грають на музичних інструментах. Крім того, в рамках презентації різноманітної кухні регіонів України, гості свята скуштують і волинські смаколики: наші підготували власну випічку», – повідомив Клаус Бенкер.
Приймаюча сторона висловила особливу вдячність керівництву луцького заводу «Кромберг  енд Шуберт», яке забезпечило групу волинян квитками на авіа переліт у Німеччину та в зворотньому напрямку.

У рамках акції буде також організовано збір німецьких пожертв для подальшої допомоги українським дітям цієї особливої категорії.


Сергій ШРАМЧУК.

На фото Клауса БЕНКЕРА: афіша майбутнього виступу юних волинян.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 30.9%