Посягнули на Святих Ольгу і Володимира!

Посягнули на Святих Ольгу і Володимира!

В п'ятницю в окупованому Криму російські силовики блокували храм УПЦ Київського патріархату, в результаті чого був травмований архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент. Кремлівсько-канонічна Москва продовжує знищувати на півострові все українське…


«Вранці 31 серпня російські спецслужби заблокували храм Святих рівноапостольних князів Ольги та Володимира Української православної церкви Київського патріархату в Сімферополі. При блокуванні храму … пошкодили руку архієпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ КП Климента», – повідомила програма «Крим. Реалії».

За словами директора державного підприємства «Національне газетно-журнальне видавництво» Андрія Щекуна, майно українського храму в Криму піддалося псуванню. В тому числі – церковні реліквії та атрибути богослужінь.

В свою чергу голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в соцмережах  назвав напад російських силовиків на храм черговим посиленням російської політики, спрямованої на витіснення кримчан з анексованого півострова.

«Варварське ставлення російської окупаційної влади до священиків і парафіян Української православної церкви Київського патріархату в тимчасово окупованому Криму, як і постійні репресії та гоніння проти мусульман Криму, є свідченням посилення Росією політики цілеспрямованого витіснення кримських татар і етнічних українців за межі Криму і їх заміни етнічними росіянами, ввезеними з материкової Росії», – цитує Рефата Чубарова «Українська правда».

У той же час підконтрольна Росії виконавча служба в Криму поки не коментує те, що відбувається.

Як відомо, після анексії в Криму маріонеткова окупаційна влада захопила частину будівель Кримської єпархії Української православної церкви Київського патріархату та провела «конкурс» на оренду частини приміщень церкви.

Архієпископ Сімферопольський і Кримський Української православної церкви Київського патріархату Климент закликав світову спільноту до захисту національних, культурних і релігійних прав громадян України в Криму.

Наш кор.

На фото «Крим. Реалії»: захоплений російськими окупантами храм УПЦ КП у Сімферополі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%