«Хай-Вей»-2

«Хай-Вей»-2


Ще 27 липня ц. р. «Волинська газета» вмістила розповідь про деякі неправомірні нюанси у діяльності СТО «Хай -Вей», що знаходиться на вул. Данила Галицького у Луцьку. 

На публікацію оп6еративно відгукнулася міська рада. 
У відповіді за підписом її секретаря Григорія Пустовіта вказано: «Розпорядженням міського голови було створено робочу групу для розгляду питання щодо незадовільної роботи автомобільної мийки на вул. Данила Галицького, 21 у м. Луцьку, яка обстежила вищезазначений об’єкт. Встановлено, що реконструкція будівлі у м. Луцьку на вул. Данила Галицького, 21 («Хай-Вей») зроблена без дозвільних документів у порушення п.2 ч.1 ст. 25 Закону України «Про основи містобудування», про що відділом державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради видано припис, яким зобов’язано до 25. 11. 2017 р. привести будівництво у відповідність до вимог містобудівного законодавства.
У зв’язку із виявленим порушенням вказаному закладу було відмовлено в погодженні цілодобового режиму роботи до усунення порушень згідно з приписом.
Водночас повідомляємо, що рішеннями Луцької міської ради від від 04. 07. 2007 р. №15/17 «Про внесення змін до рішення міської ради від 27. 12. 2006 №9/22 «Про збір та видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг у м. Луцьку» та від 12. 03. 2010 №54/1 «Про втрату чинності рішення Луцької міської ради від 15. 10. 2008 №31/16 «Про дозвіл на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення» такі документи, як дозвіл на розміщення на території об’єктів торгівлі та сфери послуг та дозвіл на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення відмінені.
Також інформуємо, що здійснення господарської діяльності без погодження режиму роботи Луцької міської ради є порушенням вищевказаного рішення міської ради, за що передбачена адміністративна відповідальність згідно зі ст. 182 КУпАП (адміністративні протоколи складаються працівниками Луцького ВП ГУНП України у Волинській області).
Крім того, направлені листи до Луцького ВП ГУНП України у Волинській області з проханням посилити контроль за роботою автомийки «Хай-Вей» на вул. Данила Галицького, 21 та в управління Держпраці у Волинській області з проханням розглянути лист редакції обласної громадської політичної газети «Волинська газета» щодо роботи автомийки «Хай-Вей» на вул. Данила Галицького,21 відповідно до наданих їм повноважень та інформувати Луцьку міську раду та редакцію газети».
Керівництво автомийки «Хай-Вей» та її реальні власники поки що відмовчуються. Бо анонімний дзвінок у редакцію від неідентифікованої особи, яка намагалася вербально довести безпідставність критики, де слово «дебіл» було чи не найвишуканішим, конструктивною реакцією назвати неможливо. В таких випадках виникає інша характеристика, яка має прямий стосунок до спроб завадити журналістам займатися професійним виконанням своєї роботи…
Незважаючи ні на що, хочеться вірити, що в «Хай-Вей» працюють над виправленням допущених порушень. А людям хочеться знати, що буде зроблено, аби сусідам «автомийки» спалося спокійно, а не під бравурні маршові мелодії з «бару-СТО».

Наш кор.
На фото Володимира ПРИХОДЬКА: автомийка «Хай-Вей».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 51.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23%
Мене це не стосується. (6) - 8.1%