Театр без меж

Театр без меж

Аматорські театри впродовж трьох днів демонструватимуть лучанам свою майстерність.
Учора, 15 вересня, на Площі Ринок відбулося урочисте відкриття ІV-го Міжнародного фестивалю аматорських театрів “Мандрівний вішак”. Проект реалізовується народним аматорським театром-студією “ГаРмИдЕр” за підтримки департаменту культури Луцької міської ради.
       Під час заходу було представлено символ фестивалю – вішак, адже саме з нього починається будь-який театр. Він мандруватиме з учасниками на кожну виставу.
       З вітальним словом до учасників фестивалю звернувся секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт. 
“Вітаю учасників такого нестандартного та інноваційного фестивалю. Хочу побажати усім гарних експериментів, гарних пошуків, гарних постанов. Те, що ви робите є мистецтвом майбутнього, яке виходить за межі стандартів і правил. Творіть, ризикуйте, експериментуйте. Бажаю, щоб ця історична площа дала вам поринути у майбутнє”, - наголосив він.
        Григорій Пустовіт побажав гостям фестивалю приємного перебування у місті та позитивних емоцій.
       Варто зазначити, що особливістю фестивалю “Мандрівний вішак” є те, що вистави відбуватимуться не на театральних сценах. Впродовж трьох фестивальних днів вистави відбуватимуться у підвальному приміщенні Волинської обласної друкарні, ресторані “Ліон”, Beach club “Ротонда”, спорткомплексі Луцького національного технічного університету, Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олени Пчілки, дворику Волинського коледжу Національного університету харчових технологій та інших локаціях.
       Цьогоріч в рамках фестивалю “Мандрівний вішак” вистави презентуватимуть представники десяти театрів як з України, так із-за кордону. Загалом, участь у фестивалі візьме близько 80 учасників.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (204) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%