Таємний план Адміністрації Президента – ліквідація УКРОПу?

Таємний план Адміністрації Президента – ліквідація УКРОПу? Чому лучанин Олександр Лазорко отримав політичний притулок у Великій Британії? І хто дає гроші на обливання брудом політичних опонентів із числа патріотів?


На знищення політичної партії УКРОП та тих, хто діє в інтересах українського народу, діюча влада викидає шалені гроші.  Про це заявив голова Волинської обласної ради Ігор Палиця під час прямого ефіру на телеканалі «Аверс».

Так, за словами очільника депутатського корпусу Волині, влада змусила голову правління ПАТ «Укртранснафта» Олександра Лазорка шукати політичного притулку у Великобританії через те, що він зберіг українську нафту від розкрадання терористами ДНР/ЛНР.

«Він зробив те, що не сподобалося владі. Коли почалася війна і був захоплений Слов’янськ, то 400 тисяч тонн нафти знаходилося в нафтопроводі аж до міста Лисичанськ Луганської області. На той момент там вже перебували російські танки, а в Слов’янську господарювали терористи із Гіркіним на чолі. Олександр Лазорко докладав усіх зусиль, аби викачати цю нафту в Кременчуцький нафтопереробний завод і щоб вона була збережена», –  розповів Ігор Палиця.

Прес-служба Волинського УКРОПу наводить аргументи Ігоря Палиці про те, що на початку війни в армії не було ні нафтопродуктів, ні дизпалива, ні авіаційного керосину:
«Лазорку вдалося зберегти нафту, її не захопили терористи, вона три місяці безкоштовно зберігалася на заводах, які належать «олігарху Коломойському». В цей час Лазорко писав листи і Президенту, і Прем’єр-міністру, і міністрам, аби нафту забрали, але нею ніхто не цікавився. А потім мені розказали, що в Адміністрацію Президента прийшов покійний нардеп Ігор Єремеєв і запропонував, аби група компаній «Континіум», так би мовити, «зайшла» в «Укртранснафту» на певних умовах. Після цього проти Лазорка були відкриті кримінальні справи», – каже Ігор Палиця.   

Крім того, за словами голови облради, через те, що УКРОП не вигідний владі та перешкоджає олігархічній групі компаній «Континіум» заробляти на простих людях, на політичну силу чиниться шалений тиск: 

«В Адміністрації Президента волинському нардепу, олігарху Степану Івахіву сказали, що або він розбирається з УКРОПом в Луцьку та області, або всі його мільярді валютні кредити в державних банках доведеться гасити. Йому дали відтермінування по кредитах. Наразі він не платить відсотки, і за гроші, які б він мав платити в державні банки, оплачує той бруд, який ллється на нас. В нас немає ні часу, ні бажання, ні грошей, займатися відмиванням цього бруду з себе і звертати на це все увагу. Ми продовжуємо працювати далі в інтересах простих людей», –  підкреслив Ігор Палиця в ефірі ТРК «АВЕРС».

Наш кор.

На фото: Ігор Палиця під час прес-конференції із волинськими журналістами.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (204) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%